Białka Tatrzańska
Zaproszenia
Terapia śmiechem w Termie Bania, czyli komedia po raz trzeci
Autor: AKS
Amerykanie wierzą, iż kiedyś ziści się ich american dream, w którym pucybut ma szansę stać się milionerem. Polacy mają swój wzór karierowicza w postaci niezrównanego Nikosia Dyzmy. Przygody sympatycznego bohatera w nadchodzący sobotni wieczór po raz kolejny wprowadzą w dobry nastrój tych, którzy w poszukiwaniu wodnej i filmowej rozrywki, odwiedzą Termę Bania.
Kariera Nikosia Dyzmy na ekranie Termy zagości już w najbliższą sobotę 19.11, wpisując się w konwencję lekkich, pełnych humoru pokazów rozpoczętą przez seanse minione - U Pana Boga w ogródku oraz Różową Panterę.
- Śmiech jest lekarstwem na wszystko, a Terma Bania jest zdecydowanym zwolennikiem takiej humorystycznej terapii – mówi Kinga Cierniak z Działu Marketingu Termy Bania. – Wierzymy, że korzystanie z leczniczych właściwości wód termalnych połączone z możliwością rozrywki, to znakomita propozycja na zimny listopadowy wieczór i jednocześnie – odpowiedź na jesienną aurę.
Kariera Nikosia Dyzmy to oczywiste nawiązanie do serialowego przeboju lat 80-tych. Jacek Bromski inspirując się historią przypadkowego karierowicza stworzył dzieło zgrabne, przezabawne, którego niezwykle mocnym punktem są kreacje aktorskie – na czele z tytułowym Nikosiem, w którego postać wcielił się Cezary Pazura. Prócz niego, na ekranie pojawiają się między innymi Ewa Kasprzyk, Anna Przybylska, Andrzej Grabowski czy Krzysztof Globisz.
- Historia pracownika firmy pogrzebowej, który wkracza w wielki świat elity, pociąga za sobą szereg nieprzewidzianych, komicznych sytuacji, które pozwalają zaliczyć film do grona najbardziej udanych polskich komedii – przekonuje Kinga Cierniak – Sama postać Nikosia Dyzmy wciąż ujmuje wielu odbiorców wrodzonym wdziękiem i błyskotliwością. Z pewnością podobne odczucia będą towarzyszyć gościom Termy.
Cykl Wodne Kino potrwa do końca listopada. Na ostatnią sobotę przewidziano obraz Agnieszki Holland – Janosik. Prawdziwa historia, stanowiący kinematograficzną pozycję obowiązkową dla mieszkańców regionu, a także wszystkich zakochanych w góralskiej tradycji.
- Ludowe etui na telefon II
Ludowe etui z szarego filcu, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. telefonu komórkowego. Wymiary: szerokość 9 cm, długość 14,5 cm
25 zł - „Zatraceniec”
Płyta DVD zawiera spektakl „Zatraceniec” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 54 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...
40 zł - Torebka filcowa XVI
Torebka filcowa z ludowym motywem. Zamykana na zatrzask. Środek z czarnej podszewki. Szerokość ok. 25 cm Wysokość ok. 30 cm Wysokość z rączkami ok. 94 cm Materiał: Filc...
70 zł