PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Białka Tatrzańska

Zaproszenia

Sylwester W Gaciach i Bez Gaci

Sobota, 31 grudnia 2011 r.
Autor: AKS

Sylwester W Gaciach i Bez GaciJak co roku wielu z nas staje przed dylematem wyboru odpowiedniego miejsca dla powitania Nowego Roku. Dla tych, którzy poszukują nietypowej aranżacji i rozrywki ciekawostką może okazać się impreza proponowana przez Termę Bania – kompleks basenów termalnych w Białce Tatrzańskiej.


Wybór, jak co roku, nie należy do łatwych. W zależności od osobistych preferencji wybierać można spośród niezliczonych możliwości sylwestrowej zabawy. Coraz większym powodzeniem cieszą się te nietypowe, niespotykane i unikatowe formy noworocznej celebry.

Propozycja Termy Bania zdecydowanie do takich należy. Gwoli ścisłości – dwie propozycje.

W Gaciach i Bez Gaci to alternatywy, które proponują swoim gościom organizatorzy termalnego sylwestra. Pierwsza, to możliwość hucznej zabawy na terenie dwóch stref – Głośnej i Cichej, gdzie na gości czekać będzie taneczna zabawa, maraton Wodnego Kina, konkursy, atrakcje dla najmłodszych oraz pokaz sztucznych ogni. O muzyczną oprawę zadba dwóch DJ-ów proponujących gościom różnorodne muzyczne brzmienia.

Sylwester Bez Gaci, to propozycja dla fanów saunowania, którzy przez całą noc będą mogli korzystać z licznych atrakcji Saunarium i Strefy VIP. Do ich dyspozycji przygotowano jednak również i rozrywki typowo sylwestrowe. Stąd, w Saunarium pojawi się profesjonalny DJ, a goście będą mieć okazję podziwiać pokaz sztucznych ogni. Niemniej, główną atrakcją pozostaną różnorodne saunowe seanse, odbywające się co godzinę.

- Tłumacząc ewentualne wątpliwości, Bez Gaci, w Saunarium i Strefie VIP oznacza zabawę bez tekstyliów, nieodpowiednich dla korzystania z obiektu. Do dyspozycji gości oddajemy ręczniki i parea, pozwalające na maksymalny komfort i wykorzystanie możliwości saunowego relaksu – mówi Kinga Cierniak, Specjalista ds. Marketingu i Manager Saunarium w Termie Bania. Żartem dodaje, że dla Pań oznacza to koniec corocznych obaw o odpowiednią sylwestrową kreację.

Na termalnej imprezie nie zabranie sylwestrowej uczty, wraz z tematycznymi bufetami. Przede wszystkim jednak nie zabraknie również i gorącej atmosfery. Także w zupełnie dosłownym znaczeniu.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Zbójnickie czakoZbójnickie czakoZbójnickie czako wykonane z sukna w kolorze brązowym z sztywną wkładką skórzaną. Czako posiada orle pióro z zdobioną metalową okuwką z mosiądzu. Z guzem zdobionym rozetą...
    950 zł
  • Obraz olejny Folk IObraz olejny Folk IObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz czarno...
    350 zł
  • Obraz olejny Folk IIObraz olejny Folk IIObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz czarno...
    300 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.