PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Białka Tatrzańska

Zaproszenia

Walentynki w Termie Bania

Sobota, 18 lutego 2012 r.
Autor: AKS

Walentynki w Termie BaniaWalentynki w Polsce cieszą się niesłabnącą popularnością. Z każdym rokiem pojawiają się nowe, intrygujące propozycje dedykowane właśnie zakochanym. Ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się atrakcje przygotowane z myślą o nadchodzącym święcie w białczańskiej Termie Bania. W specjalnie przygotowanym konkursie, na szczęśliwą parę, czeka pobyt w obiekcie wraz z romantyczną kolacją, zmysłowym zabiegiem dla dwojga oraz sesją zdjęciową w Strefie VIP.


- W naszym konkursie może wziąć udział każdy. Zasady są dziecinnie proste – mówi Kinga Cierniak, Specjalista ds. Marketingu i Manager Saunarium Termy Bania – Na naszej stronie w serwisie Facebook, poprzez przygotowaną aplikację należy zamieścić film odpowiadający na pytanie „Za co kochasz Termę Bania?”. Produkcja, która zostanie najwyżej oceniona – wygrywa.

Jak tłumaczą organizatorzy – technika jest całkowicie dowolna: film można nakręcić profesjonalnym sprzętem, aparatem, telefonem komórkowym. Tak naprawdę – liczy się kreatywność.

Na zwycięzcę, wraz z osobą towarzyszącą czeka romantyczna nagroda – pobyt dla dwojga w Termie Bania, kolacja dla dwojga w Strefie Cichej, masaż gorącymi kamieniami w Instytucie Wellness & SPA oraz sesja zdjęciowa w Strefie VIP.

- Prócz konkursu, przygotowaliśmy także propozycje dla wszystkich odwiedzających Termę. Z okazji Święta Zakochanych, zapraszamy wszystkich na Walentynkowe Wodne Kino – mówi Kinga Cierniak – Filmy, swoją stylistyką nawiązują oczywiście do charakteru obchodzonego święta. Pierwszy seans już 11 lutego, kolejne 14 i 18.

Podczas walentynkowego pobytu, pary mogą liczyć na dodatkowe atrakcje. Przez cały tydzień – od 11 do 19 lutego, mogą skorzystać ze specjalnych zabiegów dla dwojga w Instytucie Wellness & SPA. W dniu 14 lutego czekają na nich specjalne – dedykowane parom bilety, wraz z kieliszkiem czerwonego wina.

- Dla fanów saunowania, których wśród naszych gości nie brakuje, polecamy Bollywoodzką Noc Saunową, adresowaną właśnie dla zakochanych. Ta, odbędzie się już 11 lutego. Feria barw i zapachów pozwoli naszym gościom na niezwykłe, zmysłowe odprężenie – podsumowuje Kinga Cierniak.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Aniołek duży IVAniołek duży IVAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    16 zł
  • „Baby i Dezerterzy”„Baby i Dezerterzy”Płyta DVD zawiera spektakl „Baby i dezerterzy” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej (57 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka działający...
    40 zł
  • Spinka góralska IISpinka góralska IIMetalowa spinka góralska w kolorze srebrnym z szarotką w kolorze złotym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7 cm, długość (z przekolacem) 19,5 cm.
    290 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.