PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Chicago

Wiadomości

Dla Wieśka…

Poniedziałek, 23 czerwca 2014 r.
Autor: Władysława Karwaczka - prezes koła nr 67 wraz z zarządem

Dla Wieśka…Zarząd koła Nr 67 Pieniążkowice wraz z rodziną Ciślak i Smorczewski a przede wszystkim z Wieśkiem Bobek składa najserdeczniejsze podziękowanie wszystkim uczestnikom zabawy charytatywnej dla Wieśka Bobek, którzy tak licznie zgromadzili się w sali Glendora 7 czerwca 2014 r. Wiesiek uległ wypadkowi 2 lata temu na motorze i jest sparaliżowany od pasa w dół, ale dzięki dobrym ludziom, którzy wspomagają go finansowo i psychicznie może chodzić na rehabilitację i już widać poprawę.


Najpierw chcemy serdecznie podziękować właścicielom sali Glendora państwu Bielańskim, którzy udostępnili salę za darmo i wszystko, co potrzebne było przy zabawie. Wszystkim sponsorom loterii fantowej, bufetu, słodkiego stołu, orkiestrze „Tornado” i wszystkim  tym, którzy składali donację osobiście albo przysyłali pocztą.

Dziękujemy królowej ZPPA Paulinie Perhon za przybycie na tą zabawę i za donację w wysokości 2.000.00 dolarów, które otrzymała na balu królowej. Dziękujemy wszystkim przedstawicielom kół przy Związku Podhalan, oraz wszystkim tym, którzy, w jaki sposób pomogli przy tej imprezie.

Dochód z tej zabawy, to jest za bilety, loteria fantowa, donacje, ze sprzedaży czekolad w wysokości ponad 20.000.00 dol. zostały przekazane Wieśkowi Bobek na dalszą rehabilitację.

Jeszcze raz z całego serca dziękujemy, bo bez Waszej pomocy i wsparcia - Wieśkowi  by było ciężko kontynuować dalszą rehabilitację.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Bransoletka "Mix 1"Bransoletka "Mix 1"Bransoletka "Mix 1" Obwód - 18 cm. Matriały: Jadeit, Lapis lazuli, Turkus, Aragonit, Koral, Szkło. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    65 zł
  • Torebka filcowa IXTorebka filcowa IXTorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok...
    160 zł
  • Magnes Folk na lodówkę IIMagnes Folk na lodówkę IIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.