PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Czarny Dunajec

Wiadomości

Konferencja podsumowująca projekt Współzawodnictwo sportowe „Tatry 2010”

Piątek, 31 grudnia 2010 r.
Autor: CKIP w Czarnym Dunajcu

Konferencja podsumowująca projekt Współzawodnictwo sportowe „Tatry 2010”20 grudnia 2010 r. na Sali CKIP w Czarnym Dunajcu odbyła się konferencja podsumowująca projekt Współzawodnictwo sportowe „Tatry 2010” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu "Tatry" w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013.


Konferencje rozpoczął koordynator projektu mgr Wojciech Zawiła, który przywitał przybyłych gości na czele z władzami gminy Czarny Dunajec i miejscowości Habovka oraz przybyłą młodzież wraz z opiekunami.

Po oficjalnym przywitaniu prowadzący przedstawił ocenę realizacji w/w projektu. Współzawodnictwo „Tatry 2010” zostało zrealizowane w całości, odbyły się wszystkie zaplanowane zawody oraz imprezy towarzyszące. W całym projekcie wystartowało ponad 1500 dzieci i młodzieży z terenu gminy Czarny Dunajec oraz z Habovki i sąsiadujących z nią miejscowości na terenie Słowacji. Na każdych zawodach dzieci i młodzież miały zabezpieczony dojazd na zawody, wyżywienie oraz dyplomy, medale, puchary i nagrody rzeczowe.

Następnie głos zabrał członek PKOL Czesław Fluder, który podziękował organizatorom projektu na czele z Wójtem Gminy Czarny Dunajec Józefem Babiczem i Starostom Habovki Janem Tarajem, za propagowanie i wdrażanie idei uprawianie dyscyplin olimpijskich wśród dzieci i młodzieży z terenu Podhala i Górnej Orawy, wręczając wszystkim honorowe srebrne i złote odznaki Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Zobacz w naszym sklepie:
  • „Lykorz mimo włosnyj wóli”„Lykorz mimo włosnyj wóli”Płyta DVD zawiera spektakl „Lykorz mimo włosnyj wóli” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 2 min.) Amatorski Zespół Teatralny im...
    30 zł
  • Saszetka ISaszetka ISaszetka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z brązowej podszewki.   Szerokość ok. 22 cm. Wysokość ok. 18 cm Materiał: Filc...
    50 zł
  • Ludowe etui na telefon IILudowe etui na telefon IILudowe etui z szarego filcu, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. telefonu komórkowego. Wymiary: szerokość 9 cm, długość 14,5 cm
    25 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.