PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Czarny Dunajec

Wiadomości

Konferencja podsumowująca projekt Współzawodnictwo sportowe „Tatry 2010”

Piątek, 31 grudnia 2010 r.
Autor: CKIP w Czarnym Dunajcu

Konferencja podsumowująca projekt Współzawodnictwo sportowe „Tatry 2010”20 grudnia 2010 r. na Sali CKIP w Czarnym Dunajcu odbyła się konferencja podsumowująca projekt Współzawodnictwo sportowe „Tatry 2010” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu "Tatry" w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013.


Konferencje rozpoczął koordynator projektu mgr Wojciech Zawiła, który przywitał przybyłych gości na czele z władzami gminy Czarny Dunajec i miejscowości Habovka oraz przybyłą młodzież wraz z opiekunami.

Po oficjalnym przywitaniu prowadzący przedstawił ocenę realizacji w/w projektu. Współzawodnictwo „Tatry 2010” zostało zrealizowane w całości, odbyły się wszystkie zaplanowane zawody oraz imprezy towarzyszące. W całym projekcie wystartowało ponad 1500 dzieci i młodzieży z terenu gminy Czarny Dunajec oraz z Habovki i sąsiadujących z nią miejscowości na terenie Słowacji. Na każdych zawodach dzieci i młodzież miały zabezpieczony dojazd na zawody, wyżywienie oraz dyplomy, medale, puchary i nagrody rzeczowe.

Następnie głos zabrał członek PKOL Czesław Fluder, który podziękował organizatorom projektu na czele z Wójtem Gminy Czarny Dunajec Józefem Babiczem i Starostom Habovki Janem Tarajem, za propagowanie i wdrażanie idei uprawianie dyscyplin olimpijskich wśród dzieci i młodzieży z terenu Podhala i Górnej Orawy, wręczając wszystkim honorowe srebrne i złote odznaki Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Poduszka brązowa IIPoduszka brązowa IIPoduszka z sukna filcowego w kolorze ciemno-brązowym z motywem ludowym haftowanym ręcznie, wypełniona materiałem syntetycznym. Wymiary ok. 42 na 42 cm.
    100 zł
  • Ludowe etui na tablet IIILudowe etui na tablet IIILudowe etui z czarnego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł
  • "Na Was zawsze można liczyć""Na Was zawsze można liczyć""Na Was zawsze można liczyć" - 40 stronnicowy album z fotografiami Grzegorza Gałązki i tekstem Ks. Władysława Mariana Zarębczana. Wydawnictwo MICHALINEUM. My, górale...
    40 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.