PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Frydman

Zaproszenia

Regaty o Puchar Burmistrza Miasta Nowego Targu w klasie Optimist

19–21 sierpnia 2011 r.
Autor: AKS

Regaty o Puchar Burmistrza Miasta Nowego Targu w klasie OptimistKlub Sportowy Wiaterni Nowy Targ w dniach 19-21 sierpnia zaprasza wszystkich sympatyków i kibiców żeglarstwa regatowego do Frydmana nad Jezioro Czorsztyńskie. Odbędą się tam Regaty o Puchar Burmistrza Miasta Nowego Targu w klasie Optimist.


Zawody te będą miały rangę Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików. Są to najważniejsze zawody rozgrywane w ramach Ogólnopolskiego Systemu Rywalizacji Dzieci i Młodzieży w Żeglarstwie dla zawodników w tej klasie wiekowej. Rywalizować będą ze sobą reprezentanci trzech województw: małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego. O tym jak poważnie są traktowane przez uczestników te zmagania świadczy fakt, że już od tygodnia na zgrupowaniach na Jeziorze Czorsztyńskim trenuje ponad 60 zawodników z różnych klubów.

Miejscem zawodów będzie przystań firmy „Stasia” oraz KS Wiaterni we Frydmanie. Otwarcie regat odbędzie się o godz. 11.00, natomiast start do pierwszego wyścigu regat w dniu 19.08.2011 r. nastąpi  o godz. 11.30. Uroczyste zakończenie (wręczenie pucharów, dyplomów, upominków) będzie miało miejsce na scenie plenerowej obok boiska ZOR Frydman w niedzielę o 15.30. W trakcie regat na przystani odbędzie turniej piłki nożnej oraz inne przygotowane przez organizatora atrakcje dla najmłodszych.

Klub Sportowy Wiaterni serdecznie zaprasza do kibicowania naszym zawodnikom wspieranym przez ZEW Niedzica S.A., Enion Tauron i NIVEA Błękitne Żagle, których liczna kadra będzie uczestniczyła w regatach.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Grafika Folk w ramce VGrafika Folk w ramce VGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł
  • Korale folkowe IIKorale folkowe IIKorale folkowe wykonane z tybetu i żółtej włóczki. Zapinane na haczyk. Długość całości 72 cm.
    70 zł
  • Zbójnickie czakoZbójnickie czakoZbójnickie czako wykonane z sukna w kolorze brązowym z sztywną wkładką skórzaną. Czako posiada orle pióro z zdobioną metalową okuwką z mosiądzu. Z guzem zdobionym rozetą...
    950 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.