PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Gdańsk

Wiadomości

Małopolska najlepiej promującym się regionem w Polsce

Wtorek, 19 kwietnia 2011 r.
Autor: UMWM

Małopolska najlepiej promującym się regionem w PolsceW dniach 15 – 17 kwietnia 2011 odbyły się Gdańskie Targi Turystyczne, na których promowała się również Małopolska na swoim stoisku. Podczas targów odbywał się Konkurs o Medal Mercurius Gedanensis na najlepszy produkt turystyczny, katalog, serwis www, kampanię promocyjną, kampanie naukową. Prestiżowy medal w kategorii najlepsza kampania promocyjna w Polsce otrzymała Małopolska.


Jury nagrodziło jedną nagrodą trzy kampanie promocyjne regionu oraz serwis www kampanii.

W skład zwycięskich kampanii weszły Małopolska Zimą w Iphone z Justyną Kowalczyk, Małopolska na narty – krzesełko, Małopolska – Smak Najlepszego oraz serwis www.discover.malopolska.pl finansowany z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego w ramach kampanii Małopolska w akcji - kampania promocyjna na wybranych rynkach zagranicznych z wykorzystaniem wizerunku małopolskich sportowców.

Laureatem medalu Mercurius Gedanensis z Małopolski została również Lokalna Grupa Działania Dunajec – Biała z Zakliczyna w kategorii turystyka przyjazdowa/strona internetowa za serwis lokalnej informacji turystycznej www.it.dunajecbiala.pl.

Krajem Partnerskim Targów była Słowacja, która na gdańskich targach promowała rozpoczynające się za dwa tygodnie Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie w Bratysławie i w Koszycach.

Pełna lista laureatów dostępna jest na stronie www.gtt.pl

Dziękujemy Pomorskiemu za gościnę i czekamy na kolejne nagrody i sukcesy Małopolski!

Zobacz w naszym sklepie:
  • Grafika Folk w ramce VIGrafika Folk w ramce VIGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł
  • Torebka filcowa XVITorebka filcowa XVITorebka filcowa z ludowym motywem. Zamykana na zatrzask. Środek z czarnej podszewki. Szerokość ok. 25 cm Wysokość ok. 30 cm Wysokość z rączkami ok. 94 cm Materiał: Filc...
    70 zł
  • Ludowe etui na telefon IILudowe etui na telefon IILudowe etui z szarego filcu, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. telefonu komórkowego. Wymiary: szerokość 9 cm, długość 14,5 cm
    25 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.