PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Gdańsk

Wiadomości

Małopolska najlepiej promującym się regionem w Polsce

Wtorek, 19 kwietnia 2011 r.
Autor: UMWM

Małopolska najlepiej promującym się regionem w PolsceW dniach 15 – 17 kwietnia 2011 odbyły się Gdańskie Targi Turystyczne, na których promowała się również Małopolska na swoim stoisku. Podczas targów odbywał się Konkurs o Medal Mercurius Gedanensis na najlepszy produkt turystyczny, katalog, serwis www, kampanię promocyjną, kampanie naukową. Prestiżowy medal w kategorii najlepsza kampania promocyjna w Polsce otrzymała Małopolska.


Jury nagrodziło jedną nagrodą trzy kampanie promocyjne regionu oraz serwis www kampanii.

W skład zwycięskich kampanii weszły Małopolska Zimą w Iphone z Justyną Kowalczyk, Małopolska na narty – krzesełko, Małopolska – Smak Najlepszego oraz serwis www.discover.malopolska.pl finansowany z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego w ramach kampanii Małopolska w akcji - kampania promocyjna na wybranych rynkach zagranicznych z wykorzystaniem wizerunku małopolskich sportowców.

Laureatem medalu Mercurius Gedanensis z Małopolski została również Lokalna Grupa Działania Dunajec – Biała z Zakliczyna w kategorii turystyka przyjazdowa/strona internetowa za serwis lokalnej informacji turystycznej www.it.dunajecbiala.pl.

Krajem Partnerskim Targów była Słowacja, która na gdańskich targach promowała rozpoczynające się za dwa tygodnie Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie w Bratysławie i w Koszycach.

Pełna lista laureatów dostępna jest na stronie www.gtt.pl

Dziękujemy Pomorskiemu za gościnę i czekamy na kolejne nagrody i sukcesy Małopolski!

Zobacz w naszym sklepie:
  • Torebka filcowa ITorebka filcowa ITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok...
    160 zł
  • „Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu”„Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu”Płyta DVD zawiera widowisko „Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu” (2 godz. 23 min.) zarejestrowane podczas premiery w 2011 roku w Zakopanem, w kinie Sokół (AKT I i IV)...
    35 zł
  • Słownik biograficzny "Podhalanie" tom IISłownik biograficzny "Podhalanie" tom IILudzie kultury i sportu, dziennikarze, duchowni i samorządowcy - kilkaset osób znalazło się w tomie II Słownika biograficznego "Podhalanie". Słownik biograficzny...
    70 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.