Gubałówka
Zaproszenia
Disco na szczycie
Autor: PKL
W piątek, 4 sierpnia, na szczycie Gubałówki odbędzie się pierwsza impreza z cyklu „Disco na szczycie”. „Disco na szczycie” to doskonała okazja do weekendowej zabawy i wysłuchania największych przebojów disco polo oraz muzyki dance na żywo. Jako pierwsi wystąpią zespół Boys i Czadoman. Wstęp na imprezę jest wolny.
Boys to jeden z najpopularniejszych w Polsce zespołów disco polo, którego historia miała swój początek 26 lat temu. W swojej karierze zespół zdobył 6 platynowych i 2 złote płyty. Jego lider, Marcin Miller, znany jest również z występów w telewizyjnych show, takich jak Disco Star. Boys znani są ze swoich największych przebojów - „Jesteś szalona”, „Wolność” czy „Za twe oczy zielone”.
Czadoman zaczynał od śpiewania rocka, ale zdecydowanie lepiej czuje się w stylistyce dance i disco polo. Jego najbardziej znane utwory to „Ruda tańczy jak szalona” i „Bliźniaczki” - oba zanotowały po kilkadziesiąt milionów odtworzeń w serwisie YouTube.
Start imprezy zaplanowany jest na godzinę 18:00, a kolej PKL będzie kursować do ostatniego pasażera. W kolejnej części cyklu „Disco na szczycie”, 25 sierpnia zaprezentują się zespoły Piękni i Młodzi, Playboys oraz Megustar.
- Magnes Folk na lodówkę X
Magnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...7 zł - Bańka choinkowa II
Bańka choinkowa (plastik) obleczona ręcznie wykonanym materiałem, ze wstążeczką i sznureczkiem. Obwód ok. 26 cm. 16 zł - BALLADA O ŚMIERCI JANOSIKA - Trebunie Tutki
Tradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. Na płycie CD AUDIO występują: Krzysztof Trebunia-Tutka, Andrzej Polak, Anna Trebunia-Tutka, Wojciech...40 zł



