PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Sierpień 2019 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Kościelisko

Rozmaitości

VII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Wtorek, 20 sierpnia 2019 r.
Autor: Piotr Korczak

VII Międzynarodowa Wystawa Psów RasowychPonad 1300 psich piękności z m.in. Polski, Węgier, Słowacji i Ukrainy wzięło udział w VII Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych, która odbyła się na stadionie biathlonowym w Kościelisku-Kirach


WYNIKI VII MIĘDZYNARODOWEJ WYSTAWY PSÓW RASOWYCH W ZAKOPANEM

BEST IN SHOW:

  1. MADE IN BLACKROTT IGOR, Rottweiler, M.,A. Mako
  2. ZAZIL Arena, Nagi pies meksykański standardowy, J. Kawa
  3. BEZ MAŁA PROFESOREK Gawika, Flat coated retriever, M. Czapka
  4. EKSCES BEHU Odszukać Wiatr, Gończy polski, M. Szczepaniak

Najlepsze Młodsze Szczenię:

Sobota:

  1. DAENRYS TARGARYEN Królewska Przystań, Akita amerykańska, wł. M. Szostek
  2. NOMINA Dentis, Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, E.,T. Sitkiewicz
  3. SINGULAR SENSATION FOR D’ARGENTO BY Astarte Gold, Jamnik krótkowłosy miniaturowy, A. Owczarska
  4. ENIGMA Imperial Weimaraner, Wyżeł weimarski krotkowłosy, J. Adamczyk

Niedziela:

        1. BRUGAL Polska Biel, Polski owczarek podhalański, I. Nowak, A.,R. Skoczylas

        3. GODDNESS OF MY VICTORY Victory of Love, Owczarek francuski Briard, E. Zaremba-Male

        4. BOHEMIAN RAPSODY Belle Forme, Whippet, A. Sławik

Najlepsze Szczenię:

Sobota:

  1. OLIMPIUS PRIDE ZUMBA In Verto Corso, Cane corso Italiano, S. Andrzejewska
  2. SILVER WINHUNTERS BETELGEUSE, Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, I. Podolska
  3. CORTEZZ Laudoris, Sznaucer olbrzym czarny, K. Kocot
  4. Nasledie Tibeta CHO-OYYO BISURMAN, Mastif tybetański, J. Musiał.

Niedziela:

  1. SAGITTA Solaris Avis, Shih tzu, A. Kuszel
  2. WINNER TAKES IT ALL Złota Elita, Terier tybetański, D. Dudziak
  3. BY ALL MEANS Crimson Creek, Labrador retriever, K. Kosowska-Mizera
  4. A’VIGDORS EGISTO, Buldog francuski, Sebastian Harnik.

Najlepszy Weteran:

Sobota:

  1. YUSEI GO Shun’you Kensha, Shiba, I. Przeczek
  2. MY QUEEN Contenders, Yorkshire terrier, I.,K. Taraszkiewicz
  3. Sasqehanna LOTOS, Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, S. Kamińska
  4. SASHA DEXTERSON Virta Valo, Samoyed, M. Morawska

Niedziela:

  1. Volzhskiy Talisman EGOR, Pudel duży biały, M. Lorentz
  2. NIEPOPRAWNY ROMANTYK Azurowa Amhara, Lhasa apso, A. Zawada
  3. DANAE DIVIDA Figa Ruminy, Owczarek szetlandzki, J. Stępień
  4. ARONIA od Kurosa, Polski owczarek podhalański, Sz. Chyc

Najlepszy Junior:

Sobota:

  1. ZAZIL Arena, Nagi pies meksykański standardowy, J. Kawa
  2. VIVALDI Złamany Szeląg, Jamnik szorstkowłosy standardowy, W. Wawrzyniak
  3. TERRA OD TERRIKA Poezja Ruchu, Kerry blue terier, W. Błaszczyszyn
  4. FUNNY MOMENT Dagobah, Jack Russel terier, D. Doros.

Niedziela:

  1. CAREWNA ANASTAZJA FROM Dolina Rivendell, Lhasa apso, N. Albrecht
  2. ADELE Kreuzburg, Labrador retriever, K. Szewczyk
  3. ROSTECO MAKE My Gigolo, Pudel miniaturowy czarny, A. Chrystoph
  4. FREE Canavar Home, Biały owczarek szwajcarski, U. Paluch

Najlepszy Pies Oddziału:

  1. NILA Magic of Morion, Jamnik krótkowłosy króliczy, D. Pawlikowska-Rosół
  2. Go Go Shadow’s TOUCH THE SUN, Bulterier miniaturowy, L. Szczypta
  3. KALISI z Doliny Kościeliskiej, Polski owczarek podhalański, A.A. Pańszczyk
  4. TOBI vom Bierstadter Hof, Owczarek niemiecki długowłosy, wł. K. Dobrzański

Najlepszy Pies Ras Polskich:

  1. BRZASK z Jurajskiego Źródła, Polski owczarek nizinny, A. Muchowicz
  2. EKSCES BEHU Odszukać Wiatr, Gończy polski, Marcin Szczepaniak
  3. CHABER z Butorowego Wierchu, Polski Owczarek Podhalański, A. Skoczylas
  4. OSTROMIR IMPULS I SPLENDOR Arcturus, Chart polski, A. Wójcik
  5. BRUNO z Bołozowej Sfory, Ogar polski, J. Opyd.

Zwycięzcy grup FCI

Grupa I FCI:

  1. WHITE SWISS TEAM HER MAJESTRY AYO, Biały owczarek szwajcarski, F. Moldovan
  2. ROCOCO DILORINI Złota Elita, Owczarek francuski Briard, B. Dadej
  3. CHABER z Butorowego Wierchu, Polski owczarek podhalański, A. Skoczylas
  4. Silesian Diamonds MORIS PRIME CIB, Bearded collie, M. Dłóciok

Grupa II FCI:

  1. MADE IN BLACKROTT IGOR, Rottweiler, M.,A. Mako
  2. SEARBOOK’S MISTER DIVINE AT DISORANTO, Nowofundland, P.Pasek.
  3. EUFORIA MARGAREJRO, Dog niemiecki czarny, K.Kostka
  4. REVIA z Rozkoszowskiej Chaty, Sznaucer średni pieprz i sól, R. Garbiec-Grabarczuk.

Grupa III FCI:

  1. TERRANO z Płockiego Wzgórza, Kerry blue terrier, 
    wł. W. Błaszczyszyn
  2. MECHTA NATALY NEXT STOP, West highland white terrier, J. Kozłowski
  3. VIEWPOINT OT VLADELI ARISH, Bulterier minitaurowy, M. i W. Wolniewicz, W. Jurek
  4. GUESS Dark Luna, Yorkshire terrier, N. Pirkova, K. Kyselova

Grupa IV FCI:

  1. Heart Stealers RHYTM OF THE RAIN, Jamnik długowłosy standardowy, wł. M. Mysiara
  2. NILA Magic of Morion, Jamnik krótkowłosy króliczy, wł. D. Pawliowska-Rosół
  3. SPRYTKA  z Dziada Pradziada, Jamnik szorstkowłosy standardowy, J. Szymczyńska
  4. QUEST FOR FIRIENDSHIP MISIA Tiroux de Grisant, Jamnik krótkowłosy standardowy, I. Cwojdzińska

Grupa V FCI:

  1. ZAZIL Arena, Nagi pies meksykański standardowy, J. Kawa
  2. LADY IN RED Artico Encanto, Siberian husky, P. Nedzi
  3. PRIZ Yarak-Yaran, Szpic miniaturowy Pomeranian, T. Korus
  4. AMAZING FLUFF OF ICE Magia Syberii, Samoyed, P. Kaca

Grupa VI FCI:

  1. EKSCES BEHU Odszukać Wiatr, Gończy polski, M. Szczepaniak
  2. AMON of Spotty Memories, Dalmatyńczyk, N. Kubjatkova
  3. WRZOS DIANA Anilas, Posokowiec bawarski, A. Oracz
  4. AURORA ze Stajennych Progów, Basset hound, A. Szumilak

Grupa VII FCI:

  1. RED HOT CHILLI PEPPERS z Arislandu, Seter irlandzki, J. Samoraj
  2. CASSIOPEIA Imperial Weimaraner, Wyżeł weimarski krótkowłosy, S. Mokry
  3. ICE TEA Kochanej Emilki, Seter szkocki Gordon, M. Sklorz
  4. IMAGINE Venator d’Ursus, Wyżeł włoski krótkowłosy, I. Michalak

Grupa VIII FCI:

  1. BEZ MAŁA PROFESOREK Gawika, Flat coated retriever, M. Czapka
  2. AVALANCHE Kreuzburg, Labrador retriever, K. Szewczyk
  3. RE VERA Kaprys Rejenta, Clumber spaniel, J. Skolarus
  4. COUNTRY STAR of Carlos Country, Cocker spaniel angielski, B. Tomaszewicz

Grupa IX FCI:                                                       

  1. Volzhskiy Talisman EGOR, Pudel duży biały, M. Lorentz
  2. EZHEVICHKA FOR GRIFFONFALVI Ave Muza, Gryfonik brukselski, M. Miko
  3. ROSTECO MAKE My Gigolo, Pudel miniaturowy czarny, A.Chrystoph
  4. BLESK FORTUNI KEVIN, Spaniel kontynentalny miniaturowy Papillon, A. Staniszewska

Grupa X FCI:

  1. Ersari DEOGHAR AT ONYCHINUS, Chart afgański, wł. R. Baran
  2. NAAMAH of Muma to Khlan, Chart szkocki, E. Sokół-Iskra
  3. OSTROMIR IMPULS I SPLENDOR Arcturus, Chart polski, A. Wójcik
  4. BALTHAZAR Macushla, Whippet, D. Telegova
Zobacz w naszym sklepie:
  • Magnes Folk na lodówkę IVMagnes Folk na lodówkę IVMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • „Portki”„Portki”Płyta DVD zawiera spektakl „Portki” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 47 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...
    30 zł
  • Magnes Folk na lodówkę VMagnes Folk na lodówkę VMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.