PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Marzec 2011 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Kościelisko

Sport

XIV Memoriał Bronisławy Staszel Polankowej

Piątek, 25 marca 2011 r.
Autor: Danuta Michalik

XIV Memoriał Bronisławy Staszel Polankowej21 marca odbył się XIV Memoriał Bronisławy Staszel Polankowej. W tym roku wprowadzona została nowa formuła rozgrywania memoriału. Na stacji narciarskiej Biały Potok, której właścicielami są Maria i Piotr Czuj, po raz pierwszy w Polsce zorganizowaliśmy dla dzieci tor zadaniowy według pomysłu prof. Szymona Krasickiego, który zaszczycił nasze zawody swoją obecnością. Do memoriału zgłoszonych było 180 zawodników, a wystartowało 140. Organizatorem był Urząd Gminu Kościelisko, współorganizator UKS „Regle” Kościelisko.


Dla zawodników ufundowano nagrody rzeczowe od I-III msc. oraz dyplomy do VI. msc. Każdy uczestnik otrzymał słodką niespodziankę i dyplom za chęć zdobycia pierwszego miejsca. Najlepszym zawodnikom wręczono puchary. Zawodnicy pokonywali tor zastawiony przy pięknej pogodzie i profesjonalnie przygotowany przez gospodarza stacji Piotra Czuja. Techniczny tor ustawił Bartłomiej Gąsienica Józkowy i Jan Michalik.
Szczególne podziękowania należą się rodzicom i działaczom, którzy pomogli w organizacji i przeprowadzeniu zawodów. Państwu Janinie, Czesławowi i Karolinie Motor, Marii Nędza, Katarzynie Gąsienicy, Janowi Gąsienicy, Marii Kania, Annie Rapacz, Agacie Chramiec. Podziękowania składamy również sponsorom: Firmie „Mlekovita”, „Biuro Promocji Zakopane” oraz spółce „Amago”. Obstawę medyczną zabezpieczyli nam ratownicy TOPR, Wojciech Długopolski i Ś.P. Jakub Stawowy. Komentatorem przebiegu zawodów był niezastąpiony Czesław Fluder, który zagrzewał młodzież do walki.
Bardzo dziękujemy pani Marii Czuj za przygotowanie poczęstunku i gościnę.
Stwierdzamy, że dzieci świetnie sobie poradziły z przeszkodami i była to dla nich fajna zabawa. Dziękujemy wszystkich opiekunom i zawodnikom za udział w tegorocznym memoriale i zapraszamy za rok 21 marca 2012.

Polankowa2011_Wyniki.pdf

Zobacz w naszym sklepie:
  • Okładka na zeszyt IIOkładka na zeszyt IILudowe okładka na zeszyt (A5) z brązowego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość 23...
    30 zł
  • Wisiorek "Sopel"Wisiorek "Sopel"Wisiorek z kwarcem pokrytym tytanem. Obw. 60 cm. Dł. zawieszki 3,5 cm.
    60 zł
  • Magnes Folk na lodówkę VIIMagnes Folk na lodówkę VIIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.