PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Marzec 2011 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Kościelisko

Sport

XIV Memoriał Bronisławy Staszel Polankowej

Piątek, 25 marca 2011 r.
Autor: Danuta Michalik

XIV Memoriał Bronisławy Staszel Polankowej21 marca odbył się XIV Memoriał Bronisławy Staszel Polankowej. W tym roku wprowadzona została nowa formuła rozgrywania memoriału. Na stacji narciarskiej Biały Potok, której właścicielami są Maria i Piotr Czuj, po raz pierwszy w Polsce zorganizowaliśmy dla dzieci tor zadaniowy według pomysłu prof. Szymona Krasickiego, który zaszczycił nasze zawody swoją obecnością. Do memoriału zgłoszonych było 180 zawodników, a wystartowało 140. Organizatorem był Urząd Gminu Kościelisko, współorganizator UKS „Regle” Kościelisko.


Dla zawodników ufundowano nagrody rzeczowe od I-III msc. oraz dyplomy do VI. msc. Każdy uczestnik otrzymał słodką niespodziankę i dyplom za chęć zdobycia pierwszego miejsca. Najlepszym zawodnikom wręczono puchary. Zawodnicy pokonywali tor zastawiony przy pięknej pogodzie i profesjonalnie przygotowany przez gospodarza stacji Piotra Czuja. Techniczny tor ustawił Bartłomiej Gąsienica Józkowy i Jan Michalik.
Szczególne podziękowania należą się rodzicom i działaczom, którzy pomogli w organizacji i przeprowadzeniu zawodów. Państwu Janinie, Czesławowi i Karolinie Motor, Marii Nędza, Katarzynie Gąsienicy, Janowi Gąsienicy, Marii Kania, Annie Rapacz, Agacie Chramiec. Podziękowania składamy również sponsorom: Firmie „Mlekovita”, „Biuro Promocji Zakopane” oraz spółce „Amago”. Obstawę medyczną zabezpieczyli nam ratownicy TOPR, Wojciech Długopolski i Ś.P. Jakub Stawowy. Komentatorem przebiegu zawodów był niezastąpiony Czesław Fluder, który zagrzewał młodzież do walki.
Bardzo dziękujemy pani Marii Czuj za przygotowanie poczęstunku i gościnę.
Stwierdzamy, że dzieci świetnie sobie poradziły z przeszkodami i była to dla nich fajna zabawa. Dziękujemy wszystkich opiekunom i zawodnikom za udział w tegorocznym memoriale i zapraszamy za rok 21 marca 2012.

Polankowa2011_Wyniki.pdf

Zobacz w naszym sklepie:
  • Okładka na zeszyt IIOkładka na zeszyt IILudowe okładka na zeszyt (A5) z brązowego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość 23...
    30 zł
  • Opera góralska „Naski Świat”Opera góralska „Naski Świat”Opera góralska „Naski Świat” wg libretta Franciszka Łojasa Kośli doczekała się swojej wersji filmowej (1 godz. 33 min.). Produkcja trwała prawie rok. Na płycie DVD...
    35 zł
  • Wisior "Kula Jadeitu"Wisior "Kula Jadeitu"Wisior z dużą /średn. 2,5 cm./ i stosunkowo ciężką, z grawerowaną we wzór, kulą jadeitu. Resztę stanowią oponki amazonitu /mniejsze, przeźroczyste/ , oponki jaspisu...
    100 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.