PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Luty 2016 1234567891011121314151617181920212223242526272829 »

Kościelisko

Sport

II WALENTYNKOWY BIEG NARCIARSKI PARAMI

Wtorek, 16 lutego 2016 r.
Autor: Piotr Korczak

II WALENTYNKOWY BIEG NARCIARSKI PARAMIStowarzyszenie Rozwoju Turystyki w Gminie Kościelisko dziękuje zawodnikom i kibicom za wspólną zabawę 13 lutego br. na II Walentynkowym Biegu Narciarskim Parami. Mamy nadzieję, że impreza spełniła Państwa oczekiwania, dostarczyła niezapomnianych wrażeń i dała satysfakcję z udziału w sportowej rywalizacji. Bieg mógł się odbyć dzięki zaangażowaniu wielu osób: wolontariuszy, fundatorów nagród, członków Stowarzyszenia.


Nie zawiedli nas gminni i zakopiańscy przedsiębiorcy. Większość z nich nie po raz pierwszy wspiera imprezy organizowane przez Stowarzyszenie.

Za ufundowanie atrakcyjnych nagród dzięujemy:

Restauracji "Siuchajsko" - Zakopane
Karczmie "Harnasiowa Chata" - Zakopane
Karczmie Restauracji "Szymaszkowa" - Zakopane
Firmie "Brutal Market" - Zakopane
Cukierni "Samanta" - Zakopane
Cafe & Galery STRH - Zakopane
Firmie WOLF TRAIL - Zakopane
SKI SCHOOL JERRY Gubałówka - Zakopane
Radio RMF FM
Karczmie "Sywor" - Kościelisko
Restauracji "Ziębówka" - Witów
Restauracji"Harnaś" - Kościelisko
Stacji Narciarskiej WITÓW-SKI - Witów
Delikatesom TOP MARKET Bukowscy - Kościelisko
Myjni Bezdotykowej BKF - Kościelisko
Kwiaciarni "Szarotka" - Kościelisko
Pokojom gościnnym "Halinka" - Kościelisko
Delikatesom "Groszek" - Kościelisko

Za przekazywanie informacji o wydarzeniu dziękujemy "Tygodnikowi Podhalańskiemu", niezawodnym portalom: biegowkipodtatrami.pl, nabiegowkach.pl, regionalnej telewizji TV Podhale oraz Urzędowi Gminy Kościelisko.

Jak zwykle brawurowo prowadzili imprezę Hania Pitoń i Darek Galica, wzbudzając niekiedy salwy radosnego śmiechu wśród publiczności. Dziękujemy.

Bezpiecznie czuliśmy się podczas wspólnej zabawy dzięki panu Robertowi Habinie. Zapewnił nam bezpłatną opiekę medyczną podczas zawodów. Bardzo dziękujemy.

Szczególnie miło nam jest podziękować młodzieży: Krystianowi Konopko i Patrykowi Tylka, uczniom Zespołu Szkół im. Kurierów Tatrzańskich w Dzianiszu, za przygotowanie i zrealizowanie opracy muzycznej zawodów oraz Marii Długopolskiej, uczennicy Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Josepha Conrada Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Zakopanem, za pomoc w biurze zawodów.

Dziękujemy Tatrzańskiemu Związkowi Narciarskiemu za fachową obsługę zawodów.

Cały czas pamiętamy o właścicielach gruntów, po których przebiegają narciarskie trasy biegowe na Chotarzu. Do nich niezmiennie kierujemy słowa podziękowań za zgodę na bezpłatne wykorzystanie prywatnych własności na zimowe atrakcje dla turystów i mieszkańców całej gminy.

Dziękujemy!
Do zobaczenia za rok.
Zarząd Stowarzyszenia

 

Zobacz w naszym sklepie:
  • Korale folkowe IIKorale folkowe IIKorale folkowe wykonane z tybetu i żółtej włóczki. Zapinane na haczyk. Długość całości 72 cm.
    70 zł
  • Torebka filcowa XITorebka filcowa XITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. UWAGA - dodatkowo...
    160 zł
  • Grafika Folk w ramce XGrafika Folk w ramce XGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.