PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Wrzesień 2018 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Kościelisko

Sport

IX Turniej Piłkarski o Puchar Sołtysa Kościeliska

Poniedziałek, 17 września 2018 r.
Autor: Monika Stanisławska-Pitoń

IX Turniej Piłkarski o Puchar Sołtysa KościeliskaNa boisku sportowym Orlik przy Szkole Podstawowej w Kościelisku rozegrano IX Turniej Piłkarski o Puchar Sołtysa Sołectwa Kościelisko. Konkurs odbywa się co roku a od siedmiu lat organizuje go Sołtys Mateusz Nędza-Kubiniec. Wystąpiło pięć drużyn, cztery drużyny reprezentowały następujące kościeliszczańskie Polany: Chotarz, Groń, Rysulówkę i Nędzówkę oraz piąta, najmłodsza, ale jednocześnie najodważniejsza drużyna- Polaniarskie Orły-uczniowie szkoły w Kościelisku.


Wszyscy cieszyliśmy się piękną , jesienną aurą, wspaniałą atmosferą i bigosem. I chociaż kawa była, nikogo nie musiała budzić, bo emocje sportowe były prawdziwe!

Mieszkańcy Kościeliska całymi rodzinami postanowili spędzić to niedzielne popołudnie kibicując naszym wspaniałym piłkarzom. Zawodnicy dawali z siebie wszystko, a publiczność reagowała żywiołowo.

Największe emocje wzbudzała drużyna naszych młodzików. Polaniarskie Orły rozwijają skrzydła i będziemy bacznie obserwować ich postępy i mocno im kibicować. Nie ustępowali pola bardziej doświadczonym zawodnikom. Poczekajmy jeszcze do następnego roku to ucieszą nas jeszcze więcej! Chłopaki- tak trzymać!

Sędziował Janusz Szczepaniak-Krupowski.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Gronia, drugie z Chotarza, dalej w kolejności : Nędzówka, Polaniarskie Orły i Rysulówka. Gratulujemy wszystkim zawodnikom!

Rywalizację o tytuł najlepszego bramkarza wygrał Jan Nędza z Polaniarskich Orłów, a królem strzelców został Marcin Nędza-Kubiniec z Gronia. Brawo!

Serdecznie dziękujemy wolontariuszom: Annie i Stanisławowi Garbulińskim, Annie Nędzy-Kubiniec, Annie Fidermak, Basi Nędzy-Kubiniec i przedstawicielom mediów, którzy relacjonowali na to wydarzenie.

Dziękujemy sponsorom: Wójtowi Gminy Kościelisko Bohdanowi Pitoniowi, Piotrowi Bąkowi, Staroście Powiatu Tatrzańskiego, Mateuszowi Nędzy-Kubińcowi, Sołtysowi Sołectwa Kościelisko, Szymonowi Ziobrowskiemu, Dyrektorowi Tatrzańskiego Parku Narodowego, Marii I Janowi Bukowskim- Willa Izydor i Edycie Klimowskiej-Bobuli Wicedyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie i Termom Chochołowskim.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Portfel IPortfel IPortfel filcowy z haftowanym ludowym motywem. Zamykany na rzep. Środek z czarnej podszewki.   Szerokość ok. 13 cm Wysokość ok. 12 cm Materiał: Filc Kolor: Popielaty
    35 zł
  • Torebka filcowa IITorebka filcowa IITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki z kieszenią boczną i smyczą. UWAGA -...
    160 zł
  • Wisiorek "Panda"Wisiorek "Panda"Sam miś, szklany Lampwork + szklane koraliki. obw. 53 cm dług. zawieszki 2 cm.
    70 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.