PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Kościelisko

Zaproszenia

Jeśli uwierzysz...

Wtorek, 29 grudnia 2015 r.
Autor: Maciej Stasiński

Jeśli uwierzysz...29 grudnia 2015, godz. 19.00 Centrum Tradycji i Turystyki ul. Nędzy Kubińca 136 w Kościelisku. Jeśli uwierzysz... wszystko jest możliwe. Czasami do osiągnięcia celu brakuje nam tylko jednego elementu - wiary w swoje możliwości. Agnieszka Przekupień wraz z Agatą Walczak zabiorą Państwa w świat marzeń, nadziei, fascynacji uczuciem jakim jest miłość, która dodaje skrzydeł.


Koncert "Jeśli uwierzysz" to mozaika muzycznych uniesień. Usłyszą Państwo utwory znanych artystów takich jak Michael Jackson, Aretha Franklin czy Withney Houston. Nie zabraknie również polskich akcentów, zabrzmią utwory m.in. Kabaretu Starszych Panów i Agnieszki Osieckiej.

Muzyka łączy, pobudza do działania, pozwala na chwile złapać oddech, by zauważyć piękno otaczającego nas świata i dostrzec siłę do spełniania marzeń jaka w nas drzemie.

Wszystko jest możliwe... Jeśli uwierzysz.

Agnieszka Przekupień (ur. 1990 w Zakopanem) - wokalistka, aktorka scen muzycznych, polonistka, absolwentka specjalności Musical na Wydziale Wokalno-Aktorskim w Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku w klasie prof. zw. Ryszarda Minkiewicza oraz Wydziału Polonistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W 2003 ukończyła I stopień Szkoły Muzycznej im. M. Karłowicza w Zakopanem w klasie fortepianu mgr Lidii Długołęckiej-Pinkwart. Absolwentka Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej w Zakopanem. W latach 2009-2012 słuchaczka warsztatów aktorskich Doroty Zięciowskiej i Zbigniewa Kalety. Szkoliła swój warsztat u Maureen Scott, wykładowcy Royal Academy of Music w Londynie.  Laureatka wielu najważniejszych festiwali, m.in.: Festiwalu „Pamiętajmy o Osieckiej”, X Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Aktorskiej REFLEKTOR 2013 w Koszalinie, laureatka III nagrody 50 Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie. Doświadczenie sceniczne zdobywa biorąc udział w licznych przedsięwzięciach artystycznych: główna rola w musicalu „Dźwięki muzyki” w Gliwickim Teatrze Muzycznym (reż. Maria Sartova, kier. muz. Wojciech Rodek), rola Marii Magdaleny w rock-operze „Jesus Christ Superstar” w Teatrze Muzycznym w Łodzi (reż. Zbigniew Macias, kier. muz. Jose Maria Florencio), rola Sereny w musicalu „Fame” w Mazowieckim Teatrze Muzycznym w Warszawie (reż. M. Gałaj), rola  Roksany w musicalu „Cyrano” z librettem J. Bończyka i muzyką K. Herdzina w Teatrze Muzycznym w Łodzi, rola Żony Dentysty w spektaklu „Ząb, zupa, dąb” (reż. Piotr Kosewski) w Teatrze na Plaży w Sopocie (2015), udział w spektaklach: „Przeleć mnie” (reż. Dorota Kolak) i „Rewia jutro będzie lepiej” (reż. Piotr Kosewski) w Teatrze na Plaży w Sopocie (2015), rola Muzy i Pani Broadcast w spektaklu „Spotkanie z Autorem” (reż. M. Babicki) na „Sopockiej Scenie Off de Bicz” oraz „Stacji Orunia” w Gdańsku (2012), rola Violet w musicalu „Wonderful Town” (reż. K. Knurek) w Filharmonii Bałtyckiej organizowanym przez Akademię Muzyczną w Gdańsku. Od lutego 2015 roku organizuje warsztaty musicalowe MUSICAMP dla dzieci i młodzieży z całej Polski. W lipcu 2015 roku została zaproszona do współpracy z Piotrem Rubikiem w nowym koncercie "Pieśni szczęścia", którego premiera odbyła się 26 wrzesnia 2015 roku w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach. Koncert został zarejestrowany, premiera płyty z koncertu odbyła sią 13 listopada 2015r. W październiku 2015roku Agnieszka wraz z zespołem Piotra Rubika wzięła udział w trasie koncertowej po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Agata Walczak - wokalistka, aktorka scen muzycznych, pedagog, absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku, Wydziału Wokalno-Aktorskiego, specjalności Musical w klasie prof. zw. Ryszarda Minkiewicza oraz Wydziału Pedagogicznego Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. Uczestniczka Warsztatowej Akademii Musicalowej, wraz z którą brała udział w koncertach musicalowych w Teatrze Muzycznym ROMA w Warszawie. W latach 1997-2003 tańczyła w Teatrze Tańca GEST w Bydgoszczy. Brała udział w musicalach Teatru Plastycznego WITRYNA w Teatrze Polskim w Bydgoszczy. Wraz z Towarzystwem Śpiewaczym im. Karola Szymanowskiego w Łodzi nagrała płytę „Piosenki dla Ojca Świętego”. Szkoliła swój warsztat u Maureen Scott, wykładowcy Royal Academy of Music w Londynie. Regularnie koncertuje z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej na terenie całej Polski.

Wybrane role:
- drugoplanowa rola Kaśki w filmie fabularnym Tam, gdzie świeci słońce, reż. P. Balicki
- Miss Esther Sherman w musicalu dyplomowym Fame, reż. M. Gałaj
- Panna Młoda w spektaklu muzycznym Przeleć mnie w Teatrze Na Plaży w Sopocie, reż. Dorota Kolak
- Balladyna w spektaklu Balladyna ’68 w Teatrze Na Plaży w Sopocie, reż. P. Kosewski
- rola w spektaklu poetycko-muzycznym Piosenki Starszych Panów, reż. D. Kolak
- Muza w spektaklu Spotkanie z Autorem, reż. M. Babicki, Gdański Archipelag Kultury
- Helen Wade w musicalu Wonderful Town – Filharmonia Bałtycka w Gdańsku

Ariel Suchowiecki - pianista, kompozytor, aranżer. Ukończył dwa stopnie Państwowej Szkoły muzycznej w Olsztynie w klasie fortepianu. Aktualnie student Akademii Muzycznej w klasie Kompozycji i Aranżacji na Wydziale Jazzu. Odbywał praktyki z zakresu fortepianu jazzowego we włoskim konserwatorium G.F. Ghediniego w Cuneo. Akompaniował na wielu festiwalach wokalnych m.in.Studencki Festiwal Piosenki, Festiwal Muzyki Filmowej, Koszaliński "Reflektor". Kierownik muzyczny w spektaklu "I wish you...". Współtworzył coroczne spotkania z muzyką Marka Grechuty w Olsztynie. Współpracował z m.in. Jay Clayton, Tizianą Ghiglioni, Basią Raduszkiewicz, Izą Krasucką, Matyldą Stanejko, Anią Grzelak, Agnieszką Przekupień, Anastazją Simińską.

Zobacz w naszym sklepie:
  • 100-lecie LO im. O. Balzera w Zakopanem100-lecie LO im. O. Balzera w ZakopanemDwupłytowy album DVD zawierający relacje wideo z obchodów 100-lecie Liceum Ogólnokształcącego  im. O. Balzera w Zakopanem. Pierwsza płyta zawiera reportaż (30 min.) ze...
    25 zł
  • Saszetka ISaszetka ISaszetka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z brązowej podszewki.   Szerokość ok. 22 cm. Wysokość ok. 18 cm Materiał: Filc...
    50 zł
  • Bransoletka PurpurosaBransoletka PurpurosaBransoletka Purpurosa Obw. - 19 cm. Materiały: Jadeit, Marmur (kula), Piryt, Onyks, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    65 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.