PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Kościelisko

Zaproszenia

Patronat medialny WATRA

XV Majowe Granie

Sobota, 12 listopada 2016 r.
Autor: Piotr Korczak

XV Majowe GranieXV Majowe Granie – 12.11.2016r. godz. 18.00 Dom Ludowy w Kościelisku. Serdecznie zapraszamy na koncert upamiętniający osobę tragicznie zmarłego muzykanta, ratownika TOPR Marka Łabunowicza „Mai”. Majowe Granie to dziś już koncert na stałe wpisany w kalendarz imprez muzycznych w Kościelisku i na Podhalu.


W tym roku na scenie Domu Ludowego w Kościelisku wystąpią między innymi uczniowie i przyjaciele Marka. Znajdą się wśród nich osoby, które zagrają podczas tego wydarzenia po raz pierwszy, ale również Ci, którzy 15 lat temu, po śmierci Marka zagrali pierwszy koncert. Będą to m.in. Polaniorze, Jan Karpiel-Bułecka, kapela Sebastiana Karpiela-Bułecki, przyjaciele- muzykanci podhalańscy oraz Teresa Mirga wraz z zespołem Kałe-Bała.

Organizatorzy:
Gmina Kościelisko
Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko
Związek Podhalan oddział Kościelisko
Zespół góralski Polaniorze

Sponsorzy:
Cukiernia Samanta
Karczma Polany
Karczma Sywor
Restauracja Pełna Chata 
Hurtownia Brutal
Restauracja Witowianka 
Józefa Obrochta
MW Sound
Kwiaciarnia Szarotka

Patronat medialny nad imprezą pełni Tygodnik Podhalański i Podhalański Serwis Informacyjny Watra

Zobacz w naszym sklepie:
  • Naszyjnik "Karmelki"Naszyjnik "Karmelki"Naszyjnik dla dziewczynek ze nieregularnego kwarcu różowego oraz koralików vintage - Lampwork / szklane ozdobne. Obwód 46 cm. 
    50 zł
  • Poduszka brązowaPoduszka brązowaPoduszka z sukna filcowego w kolorze ciemno-brązowym z motywem ludowym haftowanym ręcznie, wypełniona materiałem syntetycznym. Wymiary ok. 38 na 38 cm.
    100 zł
  • Gwiozdkowo Opowiostka - Hanka RybkaGwiozdkowo Opowiostka - Hanka RybkaZespół wykonuje kolędy polskie oraz pastorałki pochodzące z Podhala i nie tylko. Prezentowany program jest oparty na płycie zatytułowanej "Gwiozdkowo Opowiastka"...
    40 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.