PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Październik 2021 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Kościelisko

Zaproszenia

"Razem dla Matyldy"

Sobota, 16 października 2021 r.
Autor: Zespół Centrum Informacji Turystycznej

"Razem dla Matyldy"Maleńka Matylda z Kościeliska urodziła się z ekstremalnie ciężką wadą serca – atrezją tętnicy płucnej typu IV. W Polsce nie ma dla niej ratunku. Jedyną szansą, żeby ocalić życie dziewczynki, jest droga operacja w USA, której cena może sięgnąć nawet kilku milionów złotych. Ważny jest czas, dlatego też już w najbliższą sobotę (16 października) chcemy zorganizować wydarzenie, podczas którego będziemy mogli ,świetnie się bawiąc, zrobić coś dobrego.


Góralska zabawa połączona będzie ze sprzedażą prac zaprzyjaźnionych twórców i artystów oraz innych przedmiotów, które nasi przyjaciele przekażą na ten szczytny cel.

Na bieżąco będziemy Państwa informować co będzie można nabyć w Kościelisku 16 października, aby wesprzeć leczenie maleńkiej Matyldy.

Naszą akcje wspierają nie tylko artyści, ale również stowarzyszenia, restauratorzy osoby prowadzące działalności gospodarcze, mniejsze i większe firmy oraz osoby prywatne.

Dochód z zabawy i sprzedaży przekazany zostanie w całości Komitetowi Społecznemu "Armia dla Matyldy" w ramach zbiórki publicznej numer 2021/2556/KS.

Organizatorami akcji są:

  • Związek Podhalan oddział Kościelisko
  • Góralski Zespół Polaniorze Komitet Społeczny Armia dla Matyldy
  • Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko

Wszystko pod patronatem Gminy Kościelisko.

 Startujemy 16 października o 20:00.

Wstęp w formie cegiełki o minimalnej wartości 40 zł.

Bądźcie z nami, bo razem możemy więcej!

Wszystkich którzy chcieliby dołączyć do naszej akcji i wesprzeć ją przekazując swoje dary serca - prosimy o kontakt pod numery telefonów wskazane na plakacie.

Zobacz w naszym sklepie:

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.