Kraków
Kultura
Gimnazjaliści z STO na Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim
Wtorek, 4 grudnia 2012 r.
Autor: Agnieszka Jurczyńska-Kłosok
Autor: Agnieszka Jurczyńska-Kłosok
26 listopada uczniowie Społecznego Gimnazjum STO wraz z Panią Dyrektor mgr Barbarą Wilczyńską wzięli udział w koncercie finałowym Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Juliusza Słowackiego "Słowacki wielkim poetą był".
Uroczystość odbyła się na scenie Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, a jedną z wyróżnionych uczestniczek została uczennica kl. I SG Katarzyna Gąsienica, prezentująca wiersz Do matki. Wcześniej dziewczynka uczestniczyła w warsztatach teatralnych współfinansowanych ze środków otrzymanych od Gminy Miasto Zakopane, przygotowując się do udziału w eliminacjach konkursowych. Gratulujemy Kasi i życzymy jej dalszych sukcesów!
Zobacz w naszym sklepie:
- Komplet "Droga Mleczna"
Elegancki komplet, naszyjnik z wisiorkiem, kolczyki oraz bransoletka. Nadaje się do na wieczór, do sukienki, do białej, czarnej bluzki. Może być kompletem ślubnym...260 zł - „Zatraceniec”
Płyta DVD zawiera spektakl „Zatraceniec” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 54 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...40 zł - Poduszka brązowa II
Poduszka z sukna filcowego w kolorze ciemno-brązowym z motywem ludowym haftowanym ręcznie, wypełniona materiałem syntetycznym. Wymiary ok. 42 na 42 cm. 100 zł
Galerie zdjęć:
Gimnazjaliści z STO na Wojewódzkim Konkursie RecytatorskimAutor zdjęć: Archiwum Szkołyobejrzyj galerię
Liczba zdjęć: 3
Zobacz także:



