Krościenko n.D.
Sport
Gimnazjada
Czwartek, 11 grudnia 2014 r.
Autor: Joanna Kaleta
Autor: Joanna Kaleta
Drużyna z Gimnazjum Maniowy zwyciężyła Gimnazjadę Ośrodka Sportowego Szczawnica w koszykówce chłopców. Zawody odbyły się 8 grudnia, na hali sportowej w gimnazjum w Krościenku n.D. Opiekunem zwycięskiej drużyny był Zbigniew Jaworski a w jej skład weszli: Łukasz Chryc, Sylwester Krzystoń, Tomasz Bednarczyk, Bartłomiej Suchwałko – najlepszy zawodnik turnieju, Dominik Jazgar, Krzysztof Siedlarczyk, Michał Staszel, Rafał Hagowski. Gimnazjum Maniowy uzyskało prawo do reprezentowania ośrodka Szczawnica na zawodach powiatowych. Sędzią głównym spotkania był Ryszard Darlewski.
Klasyfikacja końcowa:
1 miejsce Gimnazjum Maniowy
2 miejsce Gimnazjum Krościenko n. D
3 miejsce Gimnazjum Tylmanowa
4 miejsce Gimnazjum Łapsze Niżne
Zobacz w naszym sklepie:
- Bransoletka "Czerwona"
Bransoletka "Czerwona" Obwód 21 cm. Materiały: Szkło i srebro. Zapięcie szufladkowe. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz. 55 zł - Torebka filcowa XV
Okrągła torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki. Obwód ok. 57 cm Wysokość ok.20 cm Wysokość z...60 zł - Bransoletka "Moon"
Bransoletka z hematytów, masy perłowej, muszli szarej, asymetryczna. Obw. 19 cm. 45 zł



