Rabka-Zdrój
Kultura
Jesienny koncert skrzypcowy Pauliny Bujok
Wtorek, 6 października 2009 r.
Autor: Jan Ciepliński
Autor: Jan Ciepliński
Rabczańska Galeria MOK Pod Aniołem. Jesienny koncert skrzypcowy.
Wystąpiła Paulina Bujok (skrzypce) - absolwentka szkoły muzycznej w Rabce i i uczennica liceum muzycznego w Krakowie, akompaniowała na pianinie Joanna Szczerba. Watro było wysłuchać.
Zobacz w naszym sklepie:
- Bransoletka "Mix 1"
Bransoletka "Mix 1" Obwód - 18 cm. Matriały: Jadeit, Lapis lazuli, Turkus, Aragonit, Koral, Szkło. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz. 65 zł - Torebka filcowa XII
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z różowej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok. 35...160 zł - Grafika Folk w ramce I
Grafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...55 zł
Galerie zdjęć:
Jesienny koncert skrzypcowy Pauliny BujokAutor zdjęć: Jan Cieplińskiobejrzyj galerię
Liczba zdjęć: 29
Zobacz także:



