PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Wiosna Jazzowa Zakopane 2011 już wkrótce...

Czwartek, 31 marca 2011 r.   Autor: AKS

Wiosna Jazzowa Zakopane 2011 już wkrótce...Tegoroczny festiwal jazzowy odbędzie się w dniach 29 kwietnia (piątek) - 3 maja (wtorek). Podczas niego zaprezentują się młode zespoły zakopiańskie, laureaci tegorocznej ankiety czytelników miesięcznika "Jazz Forum" i inne gwiazdy... W sobotę do Zakopanego zjadą stare samochody w ramach XI Tatrzańskiego Zlotu Pojazdów Zabytkowych. W niedzielę odbędzie się koncert związany z beatyfikacją Papieża Jana Pawła II, natomiast wtorek zostanie poświęcony Czesławowi Niemenowi. Szykuje się więc pięć długich, różnorodnych, pełnych emocji wieczorów, na które Państwa serdecznie zapraszamy. Jednym z patronów medialnych festiwalu jest Podhalański Serwis Informacyjny WATRA. czytaj więcej


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.