PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Spektakl "Mateyko"

Niedziela, 15 stycznia 2012 r.   Autor: Maciej Stasiński

Spektakl "Mateyko"20 stycznia o godz. 12.00 w zakopiańskim kinie Giewont przy ul. Kościuszki 4 - ArtCrew, czyli grupa artystyczna podopiecznych placówki resocjalizacyjnej MOW w Trzebieży zaprezentuje spektakl "Mateyko". Możesz nie mieć nic, mieszkać na zwyklej szarej ulicy i do nikąd nie zmierzać. Możesz mówić językiem, którego prawie nikt nie rozumie, wszędzie być tylko przez chwilę, wymykać się pamięci ludzi. Możesz zostać pominięty lub potępiony, ale jest siła, która każe ci żyć, jest krzyk, który odbijają echem ściany miast. On będzie brzmiał, dla niego podejmiesz każde ryzyko. Nawet jeśli cały świat tego nie chce, nie pozwolisz Mateyce zamilknąć. Ekipa mieszkańców blokowiska, których pasją jest graffiti, spotyka się od lat przy osiedlowej ławce. To tu rodzą się pomysły i plany na najbardziej odjechane wrzuty. czytaj więcej


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.