PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych - Tatrzański Chór SZUMNY

Niedziela, 11 stycznia 2015 r.   Autor: Piotr Kyc

Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych - Tatrzański Chór SZUMNYTrwa szósta edycja Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych "Dobrze ześ się Jezu pod Giewontem zrodził". W ostatnia sobotę 11 stycznia, w zakopiańskim Kościele pw. Miłosierdzia Bożego koncertował Tatrzański Chór SZUMNY pod dyrekcją Mirosławy Lubowicz. Akompaniował Andrzej Guziak, który również dokonał aranżacji regionalnych kolęd. Koncert był bardzo udany, repertuar świetny i cudownie zaśpiewany. Mieć taki chór , w małym w gruncie rzeczy mieście jakim jest Zakopane, złożony z amatorów i entuzjastów - to skarb. Czy wszyscy to doceniają? Festiwal trwa do 2 lutego. Zapraszamy na kolejne występy. czytaj więcej


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.