PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

„Tęsknota” spektakl baletowy na „Górce”

Poniedziałek, 15 maja 2017 r.   Autor: Piotr Kyc

„Tęsknota” spektakl baletowy na „Górce”Ignacjańskie Spotkania ze Sztuką w Kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy na „Górce” w Zakopanem prowadzone przez jezuitę o. Jacka Hubickiego odbywają się systematycznie. Wpisują się tym samym w kalendarz imprez kulturalnych pod Giewontem 14 maja na Górce odbył się spektakl baletowy „Tęsknota” .Wystąpili Grupa baletowa „Etiuda” z Krakowa. Na gitarze grał Ryszard Feliks Styła. Ryszard Feliks Styla zaliczany jest do najbardziej wszechstronnych polskich gitarzystów. Kompozytor. Koncertuje pomiędzy Polską Kanadą i USA. Jest częścią krakowskiej sceny jazzowej nieprzerwanie od ponad 30-tu lat. W 1980 r. rozpoczął trwającą 5 lat współpracę z polską legendą jazz-rocka zespołem Laboratorium. W I połowie lat 80-tych brał udział w projektach Witolda Reka Adama Kawończyka i Tomasza Stańki. Od 1986 r. prowadził własny zespół „Spectrum Session”. Współpracował z muzykami... czytaj więcej


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.