PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Niedzica

Wiadomości

ZEW Niedzica S.A. wśród „Gazel Biznesu 2009”

Wtorek, 10 listopada 2009 r.
Autor: Teresa Zielińska - ZEW Niedzica S.A

Zespół Elektrowni Wodnych Niedzica S.A. zakwalifikowała się do grona „Gazel Biznesu 2009”, czyli najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw, których ranking będzie publikowany przez „Puls Biznesu” już po raz dziesiąty. ZEW Niedzica S.A. znalazł się wśród „Gazel Biznesu” już po raz trzeci.


Ranking „Gazel Biznesu” tworzony jest w oparciu o bardzo ostre kryteria ekonomiczne, tym większa satysfakcja dla firm, które zakwalifikowały się do tego grona, w tym również dla ZEW Niedzica S.A. Przy ocenie przedsiębiorstw liczą się wyłącznie wyniki ekonomiczne.
O wejście do grona „Gazel Biznesu 2009” mogła starać się firma, która:
  a) rozpoczęła działalność przed 2006 rokiem i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś,
  b) w latach 2006-08 ani razu nie odnotowała straty,
  c) w roku 2006 osiągnęła wartość sprzedaży nie mniejszą niż 3 mln zł i nie większą niż 200 mln zł,
  d) w latach 2006-08 odnotowywała z roku na rok przyrost sprzedaży,
  e) przynajmniej od roku 2006 publikuje swoje wyniki finansowe w „Monitorze Polskim B” lub udostępnia informacje na ich temat firmie „Coface Poland” lub redakcji „Pulsu Biznesu”.
O miejscu firmy na liście decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w trzech kolejnych latach. W ten sposób promowane są firmy, które działają w sposób przejrzysty i udostępniają swoje wyniki finansowe. Z kolei publiczne potwierdzenie dobrej kondycji przedsiębiorstwa pomaga budować pozytywny wizerunek i ułatwia nawiązywanie kontaktów handlowych. Sama obecność na liście „Gazel Biznesu” jest dowodem na doskonałą kondycję przedsiębiorstwa i jego nieskazitelna uczciwość wobec kontrahentów, pracowników i skarbu państwa. Firmy z rankingu „Gazel Biznesu” cieszą się większym zaufaniem kontrahentów i instytucji finansowych.
Rankingi tego typu jak „Gazele Biznesu” prowadzone są również zagranicą np. w Danii, Szwecji, Estonii, Rosji, Chorwacji oraz na Litwie i Łotwie.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Naszyjnik "Turkoza"Naszyjnik "Turkoza"Naszyjnik "Turkoza" Obwód 47 cm. Materiały: Turkus (duże owale i kule), Stare szkło weneckie, Piryt, Hematyt, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę...
    175 zł
  • Magnes Folk na lodówkę VIIIMagnes Folk na lodówkę VIIIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Obraz olejny Folk IIIObraz olejny Folk IIIObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz...
    300 zł

Zobacz także:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.