PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Niedzica

Zaproszenia

Odkryj Niedzicę zimą! Otwarcie ośrodka narciarskiego Polana Sosny już w Wigilię!

Sobota, 24 grudnia 2011 r.
Autor: ZEW Niedzica

Odkryj Niedzicę zimą! Otwarcie ośrodka narciarskiego Polana Sosny już w Wigilię!Od 24 grudnia na stok narciarski zaprasza Polana Sosny w Niedzicy. Na wielbicieli białego szaleństwa czekają trasy zjazdowe i snowpark. Na stoku czynne są szałasy regionalne, serwujące lokalne przysmaki. Dodatkowo do dyspozycji: szkółka narciarska, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego.


Wyciągi będą czynne od 8:00 – 20:00; z małymi wyjątkami:

24.XII.2011wyciągi czynne w godzinach 9:00 – 15:00

25.XII.2011wyciągi czynne w godzinach 11:00 – 20:00

31.XII.2011 i 01.I.2012 wyciągi czynne w godzinach 9:00 – 20:00

- Po wysiłku na stoku warto zrelaksować się w saunie na Polanie Sosny oraz salonie odnowy biologicznej Hotelu Pieniny. Jedyna w okolicy kręgielnia znajduje się w Domu Wypoczynkowym „Pod Taborem”, tam warto również spróbować smakowitych pierogów, sporządzanych według tradycyjnych receptur, ale na różne sposoby. Prawdziwą ucztę dla podniebienia zapewni wizyta w certyfikowanej przez MOT Restauracji „Dwór”, mieszczącej się w zabytkowym modrzewiowym dworze. Do restauracji zapraszamy również na Sylwester przy dźwiękach kapeli góralskiej i DJ. Restauracja „Dwór” wchodzi w skład stylowego Zespołu Rekreacyjnego „Polana Sosny”, obejmującego dwie luksusowe, drewniane wille regionalne: „Chatę Spiską” i „Chatę z Kir” oraz zabytkową „Kuźnię. Dodatkową atrakcją zimowego pobytu w Niedzicy zawsze może być kulig z pochodniami i pieczeniem barana - zachęca Katarzyna Opalska – Ścisłowicz, Dyrektor ds. Turystyki ZEW Niedzica S.A.

Informacje oraz szczegóły zimowej oferty 100% stoku narciarskiego za 30% ceny znajdziesz na www.niedzica.pl

Zobacz w naszym sklepie:
  • Magnes Folk na lodówkę VIIIMagnes Folk na lodówkę VIIIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Bransoletk​a "Z pirytem"Bransoletk​a "Z pirytem"Bransoletka z fasetowanym pirytem, z perełkami rzecznymi, oraz z oliwek hematytowych. Obw. 20,5 cm.
    50 zł
  • Spinka góralska IXSpinka góralska IXMetalowa spinka góralska w kolorze srebrnym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7,5 cm, długość (z przekolacem) 19,5 cm.
    180 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.