PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Kultura

Bal u Starosty Nowotarskiego

Wtorek, 8 marca 2011 r.
Autor: Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

Bal u Starosty Nowotarskiego5 marca w restauracji Góralsko Strawa 150 osób bawiło się na kolejnym Balu u Starosty Nowotarskiego. Gości przywitał znakomitym występem Powiatowy Nowotarski Big Band pod kierownictwem Szymona Bobrowskiego. Wśród przybyłych byli samorządowcy, w tym goście z zaprzyjaźnionego powiatu z Kościerzyny, przedsiębiorcy, pracownicy starostwa, szpitala i innych powiatowych jednostek oraz wielu innych, bo bal był dla wszystkich otwarty.


Do tańca rewelacyjnie grał zespół Desperados, skutkiem tego jeszcze o czwartej rano parkiet był pełen, a ostatni goście wyszli za wczesnym rankiem.

Jak zwykle balowi towarzyszyła akcja charytatywna. W tym roku zbierano pieniądze na pomoc niewidomym dzieciom ze szkoły w Rabce-Zdroju. Szkoła, prowadzona przez siostry zakonne jest filią znanego ośrodka w Laskach koło Warszawy. Suma zebrana przez uczestników balu wyniosła ok. 30 tysięcy złotych. Pochodziła z biletów oraz aukcji dzieł sztuki prowadzonej przez Marcina Kudasika.

Bal zorganizowało Powiatowe Centrum Kultury. Kolejny takie wydarzenie za rok. Tym razem celem zbiórki będzie ośrodek dla dzieci upośledzonych w Szczawnicy.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Magnes Folk na lodówkę VMagnes Folk na lodówkę VMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Spinka góralska XIVSpinka góralska XIVMetalowa spinka góralska w kolorze srebrnym z wizerunkiem Szarotki w kolorze złotym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7 cm, długość (z przekolacem) 19,5 cm.
    290 zł
  • Naszyjnik i bransoletka "Porzeczki"Naszyjnik i bransoletka "Porzeczki"Naszyjnik i bransoletka "Porzeczki" Naszyjnik obwód 47 cm. , Bransoletka obwód 17,5 cm. Materiały: Turkus, Jadeit, Metal, elementy posrebrzane. Biżuteria zaprojektowana...
    145 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.