PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Kultura

Nowe sukcesy Studia Piosenki „Septyma”

Wtorek, 6 maja 2014 r.
Autor: MOK NT

Nowe sukcesy Studia Piosenki „Septyma”Dzieci uczestniczące w zajęciach Studia Piosenki „Septyma” działającym przy Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu wzięły udział w kolejnych imprezach muzycznych organizowanych na terenie Polski. Uczestniczenie w tego typu imprezach daje możliwość sprawdzenia swoich umiejętności, ale także zwiedzenia ciekawych miejsc i poznania nowych przyjaciół. Jest to wysiłek, ale jednocześnie wspaniała zabawa i poznawanie cudownego świata muzyki.


26 kwietnia br. solistki reprezentowały miasto na Młodzieżowym Jazzowym Konkursie „Magnolia” Warszawa 2014. Konkurs ten organizowany jest przez Fundację Diamentowy Głos. W wyniku przesłuchań konkursowych II miejsce otrzymała Julia Mokracka / kategoria starsza/ oraz III miejsce – Julia Jarząbek / kategoria młodsza/
W tym samym czasie koleżanki obu dziewczynek uczestniczyły w Małopolskim Dziecięcym Festiwal Piosenki w Krakowie. I tutaj kolejne sukcesy i radość dla Nowego Targu:

w kategorii młodszej – II miejsce – Julia Milaniak, wyróżnienie – Paulina Bryniarska,

w kategorii starszej – II miejsce – Julia Gwiżdż, III miejsce – Wiktoria Żółty.

Na zdjęciu Julia Mokracka ,drugie zdjęcie to gala wręczenia nagród Julia Mokracka i Julka Jarząbek

Zobacz w naszym sklepie:
  • Obraz olejny Folk IIIObraz olejny Folk IIIObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz...
    300 zł
  • Bańka choinkowa IIIBańka choinkowa IIIBańka choinkowa (plastik) obleczona ręcznie wykonanym materiałem, ze wstążeczką i sznureczkiem. Obwód ok. 26 cm.
    10 zł
  • Zbójnickie czakoZbójnickie czakoZbójnickie czako wykonane z sukna w kolorze brązowym z sztywną wkładką skórzaną. Czako posiada orle pióro z zdobioną metalową okuwką z mosiądzu. Z guzem zdobionym rozetą...
    950 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.