PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Kultura

Sukces na XVII Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Patriotycznej

Poniedziałek, 1 maja 2017 r.
Autor: Mariola Maria Burcan

Sukces na XVII Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni PatriotycznejW tegorocznym XVII Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Patriotycznej kolejny raz najlepsi okazali się wokaliści Pracowni Muzycznej Triolki Rabka-Zdrój przy Powiatowym Centrum Kultury Nowy Targ, pod kierunkiem nauczycieli muzyki i teatru Marioli i Piotra Burcan. I NAGRODĘ zdobyła KAROLINA SZCZUROWSKA lat 15. W PM Triolki rozwija od ponad 10 lat swój talent wokalny solowo i w zespołach, np.w utytułowanym zespole TRIOLA. Zdobywa od lat najwyższe laury w śpiewie solowym, w międzynarodowych i ogólnopolskich festiwalach.


Mieszka w uroczej miejscowości Przenosza. Poszerzała swój talent muzyczny o grę na skrzypcach i ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w klasie skrzypiec.Udziela się artystycznie z okazji różnych uroczystości lokalnych. Śpiew jest jej wielką pasją.

II NAGRODĘ zdobył GRZEGORZ PAZDUR lat 14. Od kilku lat kształci się wokalnie w Pracowni Muzycznej Triolki. Ma laury w śpiewie solowym na ogólnopolskich festiwalach. Jest ponadto wokalistą zespołu TRIOLE, zespołu z tradycjami i osiągnięciami. Mieszka w Mszanie Dolnej. Pochodzi z rodziny o muzycznych tradycjach. Muzyka przynosi mu wielką radość.

Nauczyciele PM TRIOLKI Mariola i Piotr Burcanowie otrzymali "Kryształowy Puchar" tego festiwalu za wysoki poziom wykonawczy swych uczniów na przestrzeni ostatnich wielu lat.

Zobacz w naszym sklepie:

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.