PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Luty 2010 12345678910111213141516171819202122232425262728 »

Nowy Targ

Rozmaitości

Konkurs na dekorację świąteczną

Czwartek, 11 lutego 2010 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik

fot. Piotr Rayski-PawlikMaria Półtorak z ul. Podhalańskiej 12 w kategorii budynków wielorodzinnych zajęła pierwsze miejsce, a w kategorii budynków mieszkalnych drugie (pierwszego nie przyznano) – Anna Marek z ul. Partyzantów. W czwartek po południu w Urzędzie Miasta ogłoszone zostały wyniki konkursu Burmistrza Miasta Marka Fryźlewicza na najładniejszą dekorację świąteczną.


- Oprócz konkursu na najpiękniejszy ogród w mieście, ten konkurs na najpiękniejszą ozdobę jest konkursem szczególnym – powiedział Burmistrz Marek Fryźlewicz po ogłoszeniu wyników. – To dzięki niemu nasze miasto może mieć jeszcze ładniejszy wygląd. Oby uczestników, takich jak państwo, było jak najwięcej. Bardzo dziękuję za udział.
W kategorii wielorodzinnej pierwsze miejsce i nagrodę 350 zł otrzymała Maria Półtorak z ul. Podhalańskiej 12. Trzy równorzędne drugie miejsca i nagrody po 200 zł otrzymali: Renata Piżanowska-Zarytkiewicz z ul. Sikorskiego 25, Kazimierz Król z ul. Podhalańskiej 8 oraz Henryk Malanowski z ul. Podhalańskiej 6. Wyróżnienie w tej kategorii i 150 zł nagrody jury przyznało Annie Ciężczak z ul. Szaflarskiej 126.
W kategorii budynków mieszkalnych pierwszego miejsca nie przyznano. Drugie miejsce i nagrodę 300 zł otrzymała Anna Marek z ul. Partyzantów. Wyróżnienia i nagrody po 150 zł otrzymali: Bożena i Marek Zborowscy z ul. Partyzantów, Józef Ostafin z ul. Szaflarskiej, Dorota i Stanisław Wójciak z ul. Św Anny oraz Elżbieta i Wiesław Kubiczowie z ul. Spokojnej.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Grafika Folk w ramce IIIGrafika Folk w ramce IIIGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł
  • Bransoletka "Czerwona"Bransoletka "Czerwona"Bransoletka "Czerwona" Obwód 21 cm. Materiały: Szkło i srebro. Zapięcie szufladkowe. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    55 zł
  • Torebka filcowa VIITorebka filcowa VIITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zatrzask. Środek z dopinaną na zatrzask wkładką z podszewki zamykaną na zamek błyskawiczny...
    160 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.