PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Czerwiec 2012 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Nowy Targ

Rozmaitości

Strefa Kibica na lotnisku

Wtorek, 19 czerwca 2012 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik

fot. Piotr Rayski-PawlikOkoło dwóch i pól tysiąca nowotarżan bawiło się w Mobilnej Strefie Kibica na nowotarskim lotnisku. Głównym punktem imprezy było oglądanie meczu Portugalia – Holandia na wielkim telebimie umocowanym na ciężarówce widocznym nawet spoza ogrodzonej strefy kibica (wstęp był bezpłatny), ale przez cały dzień na uczestników czekało wiele atrakcji, w tym konkursy z nagrodami.


Zabawa zaczęła się od godz. 15:00 konkursami piłkarskimi, z możliwością sprawdzenia zarówno siły, jak i precyzji strzału piłką. Jednak nie tylko umiejętności i znajomość zagadnień związanych z piłką nożną były premiowane nagrodami, ponieważ liczyła się również znajomość Polski jako kraju z bogatą ofertą turystyczną. Nie bez znaczenia były też umiejętności wokalne, a także znajomość specjałów kuchni krajów europejskich. Tak więc nie tylko zagorzali kibice piłkarscy mieli okazję wykazać się w strefie kibica. Jedną z konkurencji było też tradycyjne przeciąganie liny. 

Mobilna strefa kibica była pierwszą większą imprezą sezonu letniego zorganizowaną przy udziale miasta. – Czeka nas jeszcze półfinał Małopolskiego Festiwalu Smaku 8 lipca na parkingu przy lodowisku, 14 lipca lotna premia Tour de Pologne na Alejach Tysiąclecia, Piknik Country 5 sierpnia przy torze trialowym, w dniach 18-19 sierpnia piknik lotniczy na lotnisku, a 26 sierpnia piknik organizowany wspólnie z Nowotarską Spółdzielnią Mieszkaniową z okazji 50-lecia jej istnienia – mówi Naczelnik Wydziału Infrastruktury Społecznej i Promocji Marcin Jagła podkreślając, że pomiędzy tymi datami odbędzie się jeszcze szereg mniejszych wydarzeń typu koncerty, czy wystawy, natomiast przez całe wakacje trwać będzie akcja dla dzieci pt. „Lato w Mieście”.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Bransoletka PurpurosaBransoletka PurpurosaBransoletka Purpurosa Obw. - 19 cm. Materiały: Jadeit, Marmur (kula), Piryt, Onyks, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    65 zł
  • Korale folkowe IKorale folkowe IKorale folkowe wykonane z zielonego tybetu i żółtej włóczki. Zawiązywane. Długość całości 106 cm.
    70 zł
  • KamizelkaKamizelkaKamizelka dla małego dziecka (4-5 letnie) z cienkiego sukna, z haftowanymi motywami ludowymi, w kolorze kremowym. Długość ok. 33 cm. Szerokość ok. 31 cm.
    80 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.