PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Maj 2011 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Nowy Targ

Sport

X Mistrzostwa Pracowników Samorządowych Podhala

Poniedziałek, 30 maja 2011 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik

fot. Piotr Rayski-PawlikDrużyna Urzędu Miasta Nowy Targ zwyciężyła w strzeleckich X Mistrzostwach Pracowników Samorządowych Podhala rozegranych w piątek na nowotarskiej strzelnicy im. Franciszka Dworskiego. Drugie miejsce zajęła reprezentacja nowotarskiej Straży Miejskiej, trzecie – Straz Miejska z Rabki.


Pracownicy nowotarskiego magistratu bardzo dobrze wypadli również indywidualnie. Pierwsze miejsce wywalczył komendant SM Krzysztof Cypara, drugie miejsce zajął Mariusz Foryt, trzeciego miejsca nasi koledzy musieli ustąpić szefowi Straży Gminnej gminy Nowy Targ Józefowi Tazikowi, czwarte miejsce zajął Paweł Maczek, piąte Beata Krzak-Kondera, zaś szóste „wystrzelała” Beata Skrzesińska-Milc z ZGKiM w Rabie Wyżnej.

- Impreza nie tylko się przyjęła, ale również się rozrasta – powiedział Burmistrz Marek Fryźlewicz po wręczeniu pucharów i nagród. W tym roku bowiem w zawodach wzięła udział rekordowa liczba drużyn – 13. Burmistrz już dziś zaprasza na zawody strzeleckie o Puchar Franciszka Dworskiego, które odbędą się w październiku.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Zbójnickie czakoZbójnickie czakoZbójnickie czako wykonane z sukna w kolorze brązowym z sztywną wkładką skórzaną. Czako posiada orle pióro z zdobioną metalową okuwką z mosiądzu. Z guzem zdobionym rozetą...
    950 zł
  • Magnes Folk na lodówkę XMagnes Folk na lodówkę XMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Bransoletka "Mix 2"Bransoletka "Mix 2"Bransoletka "Mix 2" Obwód - 18,5 cm. Materiały: Agat, Koral, Szkło, Masa perłowa, Metal. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    60 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.