PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Październik 2014 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Nowy Targ

Sport

Piłkarze z „piątki” najlepsi w lidze

Sobota, 11 października 2014 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik

Piłkarze z „piątki” najlepsi w lidzeSzkoła Podstawowa nr 5 zwyciężyła w dziewiątej edycji Nowotarskiej Ligi Piłkarskiej dla szkół podstawowych. W tym roku w trochę zmienionej formule turnieju piłkarze z „piątki” okazali się lepsi od drugiej reprezentacji SP 2, trzecie miejsce zajęła SP 4. - Co ciekawe, od początku rozgrywania tej ligi nie wygrała jej żadna szkoła dwa razy z rzędu. A zwyciężały już w poprzednich edycjach oprócz wspomnianej „piątki” szkoły nr 11, 6 i 2.


Dowodzi to, że rywalizacja jest zacięta i wyrównana – mówi Artur Kasperek, wuefista z SP 6 współorganizujący ligę wraz z Rafałem Adamczykiem z SP 2. Obaj serdecznie dziękują Burmistrzowi Markowi Fryźlewiczowi za ufundowanie nagród i pucharów oraz Urzędowi Miasta za pomoc w organizacji ligi.

Turniej odbył się na „Orliku” przy „dwójce”. - W ciągu ostatnich czterech lat infrastruktura sportowa w mieście uległa znaczącej poprawie, dzięki czemu mogliśmy rozegrać taki fajny turniej na tak fajnym boisku – powiedział Naczelnik Wydziału Infrastruktury Społecznej i Promocji UM Marcin Jagła, który wręczał w imieniu Burmistrza puchary. Zaprosił jednocześnie wszystkich uczestników turnieju na niedzielne otwarcie Miejskiego Stadionu i mecz Wisła Kraków – NKP Podhale.

Klasyfikacja:
1. SP 5 N. Targ
2. SP 2 II N. Targ
3. SP 4 N. Targ
4. SP Ludźmierz
5. SP 11 N. Targ
6. SP 2 I N. Targ
7. SP 6 N. Targ

Najlepszy Bramkarz Ligi:
Kacper Bryniarski SP 5
Najlepszy zawodnik Ligi:
Paskal Zgierski SP 5
Król strzelców Ligi :
Kamil Giełczyński SP 5

Zobacz w naszym sklepie:
  • Falkon szklany IIFalkon szklany IIFalkon szklany w postaci cylindra z lekko wklęsłymi ścianami, z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 35 cm, średnica 14 cm.
    130 zł
  • Torebka filcowa XVTorebka filcowa XVOkrągła torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki.   Obwód ok. 57 cm Wysokość ok.20 cm Wysokość z...
    60 zł
  • Słownik biograficzny "Podhalanie" tom IIISłownik biograficzny "Podhalanie" tom IIILudzie kultury i sportu, dziennikarze, duchowni i samorządowcy - łącznie ponad 350 osób znalazło się w najnowszym słowniku biograficznym "Podhalanie". Słownik...
    90 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.