PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Grudzień 2018 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Nowy Targ

Sport

Staż Jujutsu

Środa, 12 grudnia 2018 r.
Autor: Aleksander Kozieł

Staż Jujutsu9 grudnia 2018r. W sali Fitness (pływalnia miejska w Nowym Targu) odbył się Staż Jujutsu pod patronatem Wójta Gminy Nowy Targ. Uroczyste otwarcie w wręczenie dyplomów dla osób zasłużonych dla SKKF Akyama prowadził shihan Aleksander Kozieł. W czasie imprezy uczestnicy mogli zobaczyć pokaz Kenjutsu (walka mieczem) w wykonaniu Mistrza Miecza Mariusza Błaszkiewicza. Mistrz Błaszkiewicz specjalnie przyjechał z Nowego Brzeska aby wziąć udział w stażu. W śród zaproszonych gości był również hashi Ryszard Gumiński z Nowego Dworu Mazowieckiego. Nie obyło się tez bez pokazu technik Kishinjuku a następnie dorośli uczestnicy mogli popróbować swoich sił w tej sztuce walki pod kierunkiem instruktorów Yamabushi Dojo.


Dzieci i młodzież w drugiej części sali ćwiczyli Jujutsu, trening prowadził sensei Jerzy Knutelski. Następnie p.Anna Pszczółka prezentowała swoje umiejętności z zakresu „Jogi”, wszystkim się te zajęcia bardzo podobały. Na zakończenie sensei Sebastian Westrych prowadził trening Karate. Nie obyło się tez bez prezentacji broni i zbroi Japońskiej. Każdy z uczestników mógł sobie zrobić dowolną ilość zdjęć z taka bronią z jaką chciał. Organizatorem imprezy byli: MCSiR Nowy Targ który udostępnił salę do zajęć oraz Yamabushi Dojo. Organizatorzy składają podziękowanie dla Wójta Gminy nowy Targ oraz Firmy Robmost za pomoc i wsparcie w organizacji tej i podobnych imprez.

Zobacz w naszym sklepie:

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.