PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Wiadomości

Nowotarski Dzień Wolontariusza - finaliści

Wtorek, 3 listopada 2009 r.
Autor: AKS

Nowotarski Dzień Wolontariusza - finaliściMiejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu zaprasza do oddawania głosów w kolejnej edycji plebiscytu na wolontariusza roku w mieście i powiecie nowotarskim - „Aktywny 2009”, który organizuje Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu wraz z Urzędem Miasta Nowego Targu i Starostwem Powiatowym w Nowym Targu.


Głosy oddawać można przez cały listopad wypełniając i dostarczając do MOKu w Nowym Targu kupony drukowane w Tygodniku Podhalańskim (cztery listopadowe numery) i Dzienniku Polskim (codziennie) oraz dodatkowo głosując bezpośrednio w budynku MOKu w Nowym Targu, al. Tysiąclecia 37 na specjalnie przygotowanych kuponach.
Wszyscy finaliści zostaną zaproszeni na uroczystość Nowotarskiego Dnia Wolontariusza 5 grudnia 2009 roku. Nagrodzona zostanie osoba, która otrzyma największe społeczne poparcie, a zatem zdobędzie największą ilość głosów. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do dodatkowej specjalnej nagrody.
Plebiscyt ma na celu:
- wskazanie, przedstawienie i uhonorowanie osób, które zdecydowały się na działalność wolontaryjną;
- stworzenie możliwości zaprezentowania społeczności lokalnej pozytywnego wizerunku wolontariuszy, akcji wolontaryjnych, podzielenia się swoimi refleksjami ich temat;
- promocji działań wolontaryjnych.

Tegoroczni Finaliści plebiscytu na wolontariusza roku w mieście i powiecie nowotarskim AKTYWNY 2009:

Maria Kopytek
Zbigniew Krauzowicz
Anna Tylka
Jolanta Urbaniak
Grupa Rekonstrukcji Historycznych „Podhale w Ogniu”
Koło Caritas przy ZSE w Nowym Targu

Informacje o finalistach: http://www.mok.nowytarg.pl/www/aktywny09.php?s=finalisci-aktywny09

Zobacz w naszym sklepie:
  • Bransoletka "Czerwona"Bransoletka "Czerwona"Bransoletka "Czerwona" Obwód 21 cm. Materiały: Szkło i srebro. Zapięcie szufladkowe. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    55 zł
  • Magnes Folk na lodówkę IVMagnes Folk na lodówkę IVMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Flakon szklany IVFlakon szklany IVOkrągły falkon szklany z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 13,5 cm, średnica 18 cm (średnica podstawy 13,5 cm)
    90 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.