PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Wiadomości

Nowotarski Dzień Wolontariusza - finaliści

Wtorek, 3 listopada 2009 r.
Autor: AKS

Nowotarski Dzień Wolontariusza - finaliściMiejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu zaprasza do oddawania głosów w kolejnej edycji plebiscytu na wolontariusza roku w mieście i powiecie nowotarskim - „Aktywny 2009”, który organizuje Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu wraz z Urzędem Miasta Nowego Targu i Starostwem Powiatowym w Nowym Targu.


Głosy oddawać można przez cały listopad wypełniając i dostarczając do MOKu w Nowym Targu kupony drukowane w Tygodniku Podhalańskim (cztery listopadowe numery) i Dzienniku Polskim (codziennie) oraz dodatkowo głosując bezpośrednio w budynku MOKu w Nowym Targu, al. Tysiąclecia 37 na specjalnie przygotowanych kuponach.
Wszyscy finaliści zostaną zaproszeni na uroczystość Nowotarskiego Dnia Wolontariusza 5 grudnia 2009 roku. Nagrodzona zostanie osoba, która otrzyma największe społeczne poparcie, a zatem zdobędzie największą ilość głosów. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do dodatkowej specjalnej nagrody.
Plebiscyt ma na celu:
- wskazanie, przedstawienie i uhonorowanie osób, które zdecydowały się na działalność wolontaryjną;
- stworzenie możliwości zaprezentowania społeczności lokalnej pozytywnego wizerunku wolontariuszy, akcji wolontaryjnych, podzielenia się swoimi refleksjami ich temat;
- promocji działań wolontaryjnych.

Tegoroczni Finaliści plebiscytu na wolontariusza roku w mieście i powiecie nowotarskim AKTYWNY 2009:

Maria Kopytek
Zbigniew Krauzowicz
Anna Tylka
Jolanta Urbaniak
Grupa Rekonstrukcji Historycznych „Podhale w Ogniu”
Koło Caritas przy ZSE w Nowym Targu

Informacje o finalistach: http://www.mok.nowytarg.pl/www/aktywny09.php?s=finalisci-aktywny09

Zobacz w naszym sklepie:
  • „Baby i Dezerterzy”„Baby i Dezerterzy”Płyta DVD zawiera spektakl „Baby i dezerterzy” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej (57 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka działający...
    30 zł
  • Poduszka brązowa IIPoduszka brązowa IIPoduszka z sukna filcowego w kolorze ciemno-brązowym z motywem ludowym haftowanym ręcznie, wypełniona materiałem syntetycznym. Wymiary ok. 42 na 42 cm.
    100 zł
  • „Zatraceniec”„Zatraceniec”Płyta DVD zawiera spektakl „Zatraceniec” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 54 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...
    30 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.