PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Wiadomości

Koniec remontu ul. Kowaniec

Wtorek, 24 listopada 2009 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik

fot. Piotr Rayski-PawlikDobiegła końca czteroletnia modernizacja jednej z najważniejszych nowotarskich dróg - ul. Kowaniec. Remont prowadził Powiatowy Zarząd Dróg przy znacznym dofinansowaniu samorzadu Miasta Nowego Targu. W czterech etapach miasto wydatkowało 4.917.104 zł na całą inwestycję w postaci dotacji celowej dla powiatu.


Dla przykładu ostatni odcinek, który był remontowany w tym roku, kosztował 1.209.288 zł, a miejska dotacja wyniosła 846.502 zł czyli około 70%. Dodatkowo już całkowicie na własny koszt Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji wykonał instalację wod-kan służącą mieszkańcom.
Z okazji oddania do użytku ulicy został na niej zorganizowany bieg na długości od skrzyżowania z ulicą Kokoszków (miejsce, gdzie w przyszłym roku powinny zacząć się prace przy planowanym przez miasto moście na Czarnym Dunajcu) do pętli Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Ludowe etui na tablet VLudowe etui na tablet VLudowe etui z szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł
  • Portfel IIPortfel IIPortfel filcowy z haftowanym ludowym motywem. Zamykany na rzep. Środek z brązowej podszewki.   Szerokość ok. 13 cm Wysokość ok. 12 cm Materiał: Filc Kolor: Brązowy...
    35 zł
  • Obraz olejny Folk IIObraz olejny Folk IIObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz czarno...
    300 zł

Galerie zdjęć:

Zobacz także:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.