Nowy Targ
Wiadomości
Burmistrz nie wprowadzi zakazu rozgrywania meczy hokejowych z udziałem publiczności
Autor: Piotr Rayski-Pawlik
W związku z wnioskiem Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu w sprawie wydania decyzji o zakazie przeprowadzenia meczy organizowanych przez klub „Wojas Podhale” Nowy Targ w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu w ramach rozgrywek Polskiej Ligi Hokeja na Lodzie, podległe Burmistrzowi służby Urzędu przeprowadziły dogłębne postępowanie wyjaśniające w tej sprawie. W wyniku ustaleń stwierdzono, że brak jest podstaw faktycznych do podjęcia decyzji w trybie art. 32 ustawy z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych (Dz. U. z 2009 r. nr 64 poz. 504) polegającej na wprowadzeniu zakazu w takim zakresie, o jaki wnioskuje Policja.
Należy jednak zwrócić uwagę na fakt, że decyzja o zakazie rozgrywania meczy z udziałem publiczności nadal może być podjęta, ponieważ swoją kompetencję w tym zakresie posiada Wojewoda Małopolski.
- „Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu”
Płyta DVD zawiera widowisko „Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu” (2 godz. 23 min.) zarejestrowane podczas premiery w 2011 roku w Zakopanem, w kinie Sokół (AKT I i IV)...45 zł - Bransoletka "Mix 1"
Bransoletka "Mix 1" Obwód - 18 cm. Matriały: Jadeit, Lapis lazuli, Turkus, Aragonit, Koral, Szkło. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz. 65 zł - Torebka filcowa XV
Okrągła torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki. Obwód ok. 57 cm Wysokość ok.20 cm Wysokość z...60 zł



