Nowy Targ
Wiadomości
Obchody Święta Konstytucji
Wtorek, 4 maja 2010 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik
Autor: Piotr Rayski-Pawlik
Mszą świętą w ogrodzie parafii św. Katarzyny rozpoczęły się tegoroczne obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Nowym Targu. Po nabożeństwie uczestnicy obchodów wraz z pocztami sztandarowymi udali się pod miejski ratusz, gdzie po przemówieniach starosty Krzysztofa Fabera oraz posłów: Anny Paluch i Edwarda Siarki zostały złożone kwiaty pod tablicą ofiar bolszewizmu wmurowaną w ścianę frontową głównego budynku w mieście.
Po uroczystościach oficjalnych na Rynku rozpoczęła się Majówka Nowotarska połączona z piknikiem historycznym. Impreza była współfinansowana przez Burmistrza Miasta Nowy Targ.
Zobacz w naszym sklepie:
- Naszyjnik "Cukierkowy"
Naszyjnik z kulek agaru oraz koralików szkła Weneckiego - vintage. Obwód 50 cm. 65 zł - Grafika Folk w ramce V
Grafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...55 zł - Wisiorek "Ogródek 2"
Wisiorek, z sukna, filcu i cekin. Średnica zawieszki 4,8 cm. Obw. 70 cm. 30 zł
Galerie zdjęć:



