Nowy Targ
Wiadomości
Obchody Święta Konstytucji
Wtorek, 4 maja 2010 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik
Autor: Piotr Rayski-Pawlik
Mszą świętą w ogrodzie parafii św. Katarzyny rozpoczęły się tegoroczne obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Nowym Targu. Po nabożeństwie uczestnicy obchodów wraz z pocztami sztandarowymi udali się pod miejski ratusz, gdzie po przemówieniach starosty Krzysztofa Fabera oraz posłów: Anny Paluch i Edwarda Siarki zostały złożone kwiaty pod tablicą ofiar bolszewizmu wmurowaną w ścianę frontową głównego budynku w mieście.
Po uroczystościach oficjalnych na Rynku rozpoczęła się Majówka Nowotarska połączona z piknikiem historycznym. Impreza była współfinansowana przez Burmistrza Miasta Nowy Targ.
Zobacz w naszym sklepie:
- Torebka filcowa XIII
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok...160 zł - Okładka na zeszyt III
Ludowe okładka na zeszyt (A5) z jasno szarego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość...30 zł - Kamizelka
Kamizelka dla małego dziecka (4-5 letnie) z cienkiego sukna, z haftowanymi motywami ludowymi, w kolorze kremowym. Długość ok. 33 cm. Szerokość ok. 31 cm. 80 zł
Galerie zdjęć:



