Nowy Targ
Wiadomości
Nowy Komendant Powiatowy Policji
Autor: Piotr Rayski-Pawlik
Nadkomisarz Zbigniew Domalik pełniący do tej pory obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu, a wcześniej zastępca Komendanta został mianowany na stanowisko szefa powiatowej policji przez mł. insp. Andrzeja Rokitę. Na uroczystej instalacji komendanta obecni byli przedstawiciele samorządów oraz instytucji współpracujących z Policją, w tym Burmistrz Marek Fryźlewicz.
- W związku z wygraniem konkursu i mianowaniem Pana na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu składam Panu w imieniu władz, samorządu i mieszkańców Miasta serdeczne gratulacje oraz najlepsze życzenia – napisał w okolicznościowym adresie Burmistrz Fryźlewicz. – Życzę Panu, aby sprawowanie tej ważnej dla Miasta i Podhala funkcji dawało Panu wiele satysfakcji z efektów trudnej pracy, będącej służbą dla dobra wszystkich mieszkańców. Zapraszając i deklarując dalszą współpracę i wsparcie samorządu Miasta przy rozwiązywaniu problemów funkcjonowania Policji związanych z poprawą i zapewnieniem bezpieczeństwa publicznego życzę wszelkiej pomyślności oraz dużo błogosławieństwa Bożego w wypełnianiu trudnych zadań.
Nadkomisarz Domalik zastąpił na stanowisku komisarza Mariusza Wacława, który z początkiem kwietnia odszedł do Krakowa, gdzie pełni funkcję w pionie kryminalnym.
- Magnes Folk na lodówkę IX
Magnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...7 zł - „Baby i Dezerterzy”
Płyta DVD zawiera spektakl „Baby i dezerterzy” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej (57 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka działający...40 zł - Wisiorek "Ogródek 5"
Wisiorek, z sukna i cekin. Średnica zawieszki 3 cm. Obw. 70 cm 30 zł



