PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Luty 2011 12345678910111213141516171819202122232425262728 »

Nowy Targ

Wiadomości

Planowane remonty ulic w 2011 r.

Środa, 16 lutego 2011 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik

Planowane remonty ulic w 2011 r.Wydział Rozwoju i Inwestycji Urzędu Miasta Nowy Targ informuje, iż w bieżącym roku planowane są remonty następujących ulic: Długiej na odcinku od ul. Krzywej do ul. Orkana, Orkana na odcinku od ul. Ogrodowej do ul. Harcerskiej i Harcerskiej.


Remont będzie obejmował:
- dobudowę kanalizacji: deszczowej, sanitarnej
- częściowo dobudowę sieci wodociągowej oraz wymianę sieci wodociągowej wraz z istniejącymi przyłączami do budynków,
- wykonanie nowej nawierzchni chodników z kostki brukowej,
- wykonanie nowych nawierzchni z asfaltobetonu.

Biorąc pod uwagę fakt, że ulice objęte będą kompleksowym remontem Urząd Miasta wnioskuje o przeprowadzenie analizy, czy istnieje konieczność wykonania jakichkolwiek prac na sieciach umieszczonych w obrębie pasa drogowego. Właściciele nieruchomości zlokalizowanych przy w/w ulicach zainteresowani wykonaniem przyłączy wod-kan oraz przyłączy do kanalizacji deszczowej powinni opracować dokumentację niezbędną do wykonania przedmiotowych przyłączy. Wykonanie przyłączy będzie możliwe w trakcie prowadzonych prac remontowych po uprzednim ustaleniu z wykonawcą robót.

Jednocześnie Urząd informuje, iż koszty wykonania przyłączy w całości ponosi właściciel posesji.

Planowany termin wykonania prac remontowych: kwiecień- październik 2011r.

Po wykonaniu remontu nawierzchni ulic nie będzie możliwości wykonania dobudowy przyłączy.

Informacje dotyczące sieci oraz warunki przyłączenia można uzyskać w Miejskim Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji ul. Długa 21 lub pod nr tel 18 26 635 81.

Szczegółowe informacje dotyczące remontu ulic można uzyskać w Wydziale Rozwoju i Inwestycji Urzędu Miasta Nowy Targ pok. 215 lub po nr tel. 18 26 11 276.

Ponadto Urząd informuje, iż w latach 2011-2012 prowadzone będą kompleksowe roboty związane z modernizacją Parku Miejskiego i przebudową płyty Rynku.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Korale folkowe IIKorale folkowe IIKorale folkowe wykonane z tybetu i żółtej włóczki. Zapinane na haczyk. Długość całości 72 cm.
    70 zł
  • Ludowe etui na tablet IVLudowe etui na tablet IVLudowe etui z szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł
  • KamizelkaKamizelkaKamizelka dla małego dziecka (4-5 letnie) z cienkiego sukna, z haftowanymi motywami ludowymi, w kolorze kremowym. Długość ok. 33 cm. Szerokość ok. 31 cm.
    80 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.