PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Luty 2011 12345678910111213141516171819202122232425262728 »

Nowy Targ

Wiadomości

Planowane remonty ulic w 2011 r.

Środa, 16 lutego 2011 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik

Planowane remonty ulic w 2011 r.Wydział Rozwoju i Inwestycji Urzędu Miasta Nowy Targ informuje, iż w bieżącym roku planowane są remonty następujących ulic: Długiej na odcinku od ul. Krzywej do ul. Orkana, Orkana na odcinku od ul. Ogrodowej do ul. Harcerskiej i Harcerskiej.


Remont będzie obejmował:
- dobudowę kanalizacji: deszczowej, sanitarnej
- częściowo dobudowę sieci wodociągowej oraz wymianę sieci wodociągowej wraz z istniejącymi przyłączami do budynków,
- wykonanie nowej nawierzchni chodników z kostki brukowej,
- wykonanie nowych nawierzchni z asfaltobetonu.

Biorąc pod uwagę fakt, że ulice objęte będą kompleksowym remontem Urząd Miasta wnioskuje o przeprowadzenie analizy, czy istnieje konieczność wykonania jakichkolwiek prac na sieciach umieszczonych w obrębie pasa drogowego. Właściciele nieruchomości zlokalizowanych przy w/w ulicach zainteresowani wykonaniem przyłączy wod-kan oraz przyłączy do kanalizacji deszczowej powinni opracować dokumentację niezbędną do wykonania przedmiotowych przyłączy. Wykonanie przyłączy będzie możliwe w trakcie prowadzonych prac remontowych po uprzednim ustaleniu z wykonawcą robót.

Jednocześnie Urząd informuje, iż koszty wykonania przyłączy w całości ponosi właściciel posesji.

Planowany termin wykonania prac remontowych: kwiecień- październik 2011r.

Po wykonaniu remontu nawierzchni ulic nie będzie możliwości wykonania dobudowy przyłączy.

Informacje dotyczące sieci oraz warunki przyłączenia można uzyskać w Miejskim Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji ul. Długa 21 lub pod nr tel 18 26 635 81.

Szczegółowe informacje dotyczące remontu ulic można uzyskać w Wydziale Rozwoju i Inwestycji Urzędu Miasta Nowy Targ pok. 215 lub po nr tel. 18 26 11 276.

Ponadto Urząd informuje, iż w latach 2011-2012 prowadzone będą kompleksowe roboty związane z modernizacją Parku Miejskiego i przebudową płyty Rynku.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Naszyjnik "Krzyżyk i korale"Naszyjnik "Krzyżyk i korale"Naszyjnik "Krzyżyk i korale" Obwód - 44 cm. Inspirowany starą biżuterią góralską - Koral, Metal, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę...
    95 zł
  • Aniołek duży IIAniołek duży IIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł
  • Zbójnickie czakoZbójnickie czakoZbójnickie czako wykonane z sukna w kolorze brązowym z sztywną wkładką skórzaną. Czako posiada orle pióro z zdobioną metalową okuwką z mosiądzu. Z guzem zdobionym rozetą...
    950 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.