PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Styczeń 2012 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Nowy Targ

Wiadomości

Biuro poselsko-senatorskie w Nowym Targu

Czwartek, 12 stycznia 2012 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik

fot. Piotr Rayski-PawlikSenator prof. Stanisław Hodorowicz i Poseł Andrzej Gut Mostowy otworzyli wspólne biuro poselskie przy ul. Sobieskiego, w siedzibie Euroregionu „Tatry”. Na uroczystość otwarcia i poświęcenia pomieszczeń przybyli goście z powiatów tatrzańskiego, nowotarskiego i limanowskiego.


– To wasze przyjście i tą obecność, traktujemy jako wyraz waszej przyjaźni. I za to gorąco dziękujemy. Nie sposób tych przyjaciół policzyć – cieszył się Senator Hodorowicz. - Jest ważne, żeby człowiek w życiu znał przyjaciół. Jest ważne żeby człowiek w życiu mógł powiedzieć „nas dwoje, nas troje, ale duch jeden” – dodał przemawiając przed poświęceniem biura przez ks. dziekana Tadeusza Juchasa.

- Obecność państwa tutaj jest zobowiązaniem. Wiemy że cztery lata niełatwej pracy w służbie tej ziemi będzie dla nas poważnym sprawdzianem i mamy nadzieję, że wspomagając się razem potrafimy więcej dla Podhala osiągnąć – zadeklarował Poseł Gut Mostowy. - To że Podhale będzie mogło liczyć na dwóch parlamentarzystów, którzy wspólnie potrafią pociągnąć ważne tematy, to będzie efekt synergii, który dla Podhala może przynieść nową drogę w najbliższych czterech latach.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Torebka filcowa VIITorebka filcowa VIITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zatrzask. Środek z dopinaną na zatrzask wkładką z podszewki zamykaną na zamek błyskawiczny...
    160 zł
  • Bransoletka "Czerwona"Bransoletka "Czerwona"Bransoletka "Czerwona" Obwód 21 cm. Materiały: Szkło i srebro. Zapięcie szufladkowe. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    55 zł
  • 100-lecie LO im. O. Balzera w Zakopanem100-lecie LO im. O. Balzera w ZakopanemDwupłytowy album DVD zawierający relacje wideo z obchodów 100-lecie Liceum Ogólnokształcącego  im. O. Balzera w Zakopanem. Pierwsza płyta zawiera reportaż (30 min.) ze...
    25 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.