PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Wiadomości

Gratulacje dla prof. Regulskiego

Piątek, 6 lipca 2012 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik

fot. Piotr Rayski-PawlikProf. Jerzy Regulski, współtwórca reformy samorządowej, a obecnie społeczny doradca Prezydenta RP ds. samorządu został odznaczony Orderem Orła Białego za zasługi dla transformacji politycznej i ustrojowej kraju, oraz za konstruktywne działania na rzecz rozwoju demokracji lokalnej i reformy samorządu terytorialnego. Z tej okazji gratulacje przesłał mu Burmistrz Marek Fryźlewicz.


- Przyznanie Panu Profesorowi przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego najwyższego polskiego odznaczenia – Orderu Orła Białego za szczególne zasługi dla rozwoju samorządności i demokracji lokalnej, to również dla nas radość i satysfakcja, że Pańskie dokonania na tym polu zostały w ten sposób, nie tylko zauważone i docenione, ale też potwierdzają poparcie dla samorządności ze strony najwyższych władz naszej Ojczyzny – napisał Burmistrz Fryźlewicz. 

- My samorządowcy tego najniższego gminnego szczebla potrafimy docenić Pana zaangażowanie i pasję dla pozytywnych przemian w Polsce, bo sami pracując w samorządach lokalnych i borykając się z licznymi problemami cenimy tych, którzy nas wspierają w realizacji naszych niełatwych zadań. Spotykając się z Panem Profesorem wielokrotnie przy różnych okazjach, jesteśmy wdzięczni najbardziej za te spotkania „na dole”, w Nowym Targu, podczas których mogliśmy w osobistym kontakcie porozmawiać o naszych samorządowych dokonaniach i osiągnięciach, ale też problemach i wyzwaniach.

Jeszcze raz, serdecznie Panu Profesorowi w imieniu władz, samorządu Miasta Nowego Targu gratuluję i zapraszam do Nowego Targu – czytamy w liście gratulacyjnym. 

W 2010 r. prof. Regulski osobiście odwiedził Nowy Targ uprzedzając jednocześnie, iż ważne obowiązki uniemożliwiają mu obecność na nowotarskich uroczystościach związanych z 20-leciem samorządu terytorialnego.

Zobacz w naszym sklepie:
  • „Baby i Dezerterzy”„Baby i Dezerterzy”Płyta DVD zawiera spektakl „Baby i dezerterzy” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej (57 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka działający...
    30 zł
  • Wisior "Kula Jadeitu"Wisior "Kula Jadeitu"Wisior z dużą /średn. 2,5 cm./ i stosunkowo ciężką, z grawerowaną we wzór, kulą jadeitu. Resztę stanowią oponki amazonitu /mniejsze, przeźroczyste/ , oponki jaspisu...
    100 zł
  • Aniołek duży IAniołek duży IAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.