PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Wiadomości

Nagrody dla Powiatu Nowotarskiego, Starosty Krzysztofa Fabera i przedsiębiorcy Kazimierza Wolskiego

Wtorek, 24 lipca 2012 r.
Autor: Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

Nagrody dla Powiatu Nowotarskiego, Starosty Krzysztofa Fabera i przedsiębiorcy Kazimierza WolskiegoNajlepsze samorządy, najlepsi samorządowcy, liderzy w dziedzinach gospodarki, przedsiębiorczości, rolnictwa, ekonomii, edukacji i kultury województwa małopolskiego zostali uhonorowani podczas uroczystej gali III edycji plebiscytu "Euro-Gmina 2011/2012” organizowanego przez Fundację Gospodarczą "EURO-PARTNER".


Kapituła Plebiscytu w skład, której weszli między innymi Wojewoda Małopolski, Marszałek Województwa Małopolskiego, przedstawiciele media-patronów, profesorowie ekonomii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz przedsiębiorcy przyznała Powiatowi Nowotarskiemu Certyfikat potwierdzający spełnienie wymagań Najlepszych Powiatów Unii Europejskiej.

To prestiżowe wyróżnienie Powiat Nowotarski otrzymał za pozyskiwanie środków unijnych i znakomite ich wykorzystywanie. Skuteczne tworzenie warunków zachęcających nie tylko inwestorów, ale również wszystkich mieszkańców do funkcjonowania na terenie powiatu. Za dbałość o swoich mieszkańców, przyjazne nastawienie wobec firm i instytucji działających na swoim terenie. Powiat Nowotarski został nagrodzony za to, że coraz bardziej zbliża się do swoich europejskich odpowiedników pod względem infrastruktury, komfortu życia mieszkańców i rozwoju przedsiębiorczości.

W III edycji plebiscytu "Euro - Powiat 2011/2012” organizowanego przez Fundację Gospodarczą Kapituła konkursowa najwyżej oceniła dokonania Starosty Nowotarskiego. Krzysztof Faber Starosta Nowotarski otrzymał tytuł i statuetkę dla najlepszego starosty województwa małopolskiego.

Wśród wyróżnionych w plebiscycie znalazł się także Kazimierz Wolski. Radny Powiatu Nowotarskiego, przedsiębiorca. Kazimierz Wolski otrzymał tytuł Lidera gospodarki i przedsiębiorczości.

Jak zapewnili nagrodzeni w kolejnej edycji plebiscytu "Euro - Powiat 2011/2012” Starosta Nowotarski Krzysztof Faber i Radny Powiatowy Kazimierz Wolski otrzymane nagrody traktują jako zaszczytne podziękowaniem za pracę na rzecz rozwoju Powiatu Nowotarskiego i jednocześnie motywację do jeszcze lepszej pracy w przyszłości.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Wisiorek "Ogródek 4"Wisiorek "Ogródek 4"Wisiorek, z sukna, tkaniny i cekin. Średnica zawieszki 6,5 cm. Obw. 70 cm.
    30 zł
  • Obraz olejny Folk IIIObraz olejny Folk IIIObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz...
    300 zł
  • Korale folkowe IIKorale folkowe IIKorale folkowe wykonane z tybetu i żółtej włóczki. Zapinane na haczyk. Długość całości 72 cm.
    70 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.