PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Luty 2014 12345678910111213141516171819202122232425262728 »

Nowy Targ

Wiadomości

Żyj bez ryzyka HIV/AIDS

Poniedziałek, 24 lutego 2014 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik, doradca Burmistrza ds. komunikacji społecznej

Żyj bez ryzyka HIV/AIDSGimnazjum nr 1 w Nowym Targu oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Nowym Targu zorganizowały Powiatowy Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS - „Żyj bez ryzyka HIV/AIDS”. W poniedziałek w siedzibie Starostwa Powiatowego nastąpiło rozstrzygnięcie i wręczenie nagród ufundowanych przez Starostwo oraz Burmistrza Miasta Nowy Targ Marka Fryźlewicza. Pierwsze trzy miejsca zajęły uczennice Gimnazjum w Lipnicy Wielkiej: Karolina Rudnicka, Agata Mandryk i Manuela Klozyk, które przygotowywały się pod opieką nauczycielki Edyty Mikusiak. Czwarte miejsce zdobyła Gabriela Porada z Rabki, a piąte Amy Antolak z Raby Wyżnej.


- Wiele, wiele lat temu dla waszych rówieśników organizowaliśmy na Rynku spotkanie z moim nieżyjącym już przyjacielem Markiem Kotańskim spotkanie, na którym młodzi ludzie wykrzyczeli do mikrofonu jak ważna jest to problematyka – powiedział do uczestników konkursu Marcin Jagła, Naczelnik Wydziału Infrastruktury Społecznej i Promocji, który wręczał nagrody w imieniu Burmistrza Fryźlewicza. - Gratuluję wam udziału w konkursie i sukcesów, dziękuję nauczycielom i pani dyrektor Sanepidu i można mnie trzymać za słowo, w przyszłym roku miasto również pomoże – zadeklarował Naczelnik.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Targu Jolanta Bakalarz skierowała szczególne słowa podziękowania dla Dyrektor Gimnazjum nr 1 Jolanty Kowalskiej oraz Małgorzaty Brożek i Sylwii Bohaczyk za współpracę przy organizacji konkursu.

Zobacz w naszym sklepie:

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.