PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Marzec 2018 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Nowy Targ

Wiadomości

Dzień Otwarty PPWSZ

Sobota, 24 marca 2018 r.
Autor: DPiW

Dzień Otwarty PPWSZPodhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu otworzyła szeroko swoje drzwi dla młodzieży szkół średnich. To szczególne wydarzenie, podczas którego została przedstawiona bogata oferta dydaktyczna, to szansa dla tegorocznych maturzystów i ich młodszych kolegów do uczestniczenia w życiu uczelni wyższej. Nasi goście mieli okazję skorzystać z szerokiego dostępu do informacji związanych z rekrutacją, programami studiów, pomocą socjalną, doradztwem zawodowym oraz Legią Akademicką.


Nasz program z każdym rokiem wzbogaca się o dodatkowe treści i atrakcyjne spotkania dla młodzieży. Tegoroczna oferta Dnia Otwartego obfitowała zarówno w różnorodne wykłady jak i warsztaty, które cieszyły się dużą popularnością. Bardzo ciekawie zaprezentowały się nasze Koła Naukowe oraz Zakład Wychowania Fizycznego i Sportu. Przez cały ten czas wykładowcy i studenci wszystkich kierunków studiów byli do dyspozycji odwiedzających, którym demonstrowali możliwości jakie oferuje nasza Podhalańska Uczelnia. W tym roku mieliśmy przyjemność gościć niemal 900 uczniów, którzy przyjechali do nas m.in. z Limanowej, Suchej Beskidzkiej, Rabki-Zdroju, Jordanowa, Makowa Podhalańskiego, Jabłonki, Zakopanego i Nowego Targu.

Naszym Gościom, Wykładowcom, Studentom i Pracownikom serdecznie dziękujemy za uczestnictwo w tym niezwykle ważnym, dla naszej Alma Mater, wydarzeniu. Ponadto dział Promocji i Współpracy pragnie złożyć gorące podziękowania dla wszystkich tych, którzy swoją pomocą przyczynili się do sprawnego przebiegu tego przedsięwzięcia. Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa również bardzo dziękuje Pani Barbarze Nowak, Małopolskiej Kurator Oświaty za honorowy patronat, którym objęła Dzień Otwarty PPWSZ w Nowym Targu.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Wisiorek "Ogródek 3"Wisiorek "Ogródek 3"Wisiorek, z sukna, filcu i cekin. Średnica zawieszki 6 cm. Obw. 70 cm.
    30 zł
  • „Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu”„Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu”Płyta DVD zawiera widowisko „Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu” (2 godz. 23 min.) zarejestrowane podczas premiery w 2011 roku w Zakopanem, w kinie Sokół (AKT I i IV)...
    35 zł
  • „Portki”„Portki”Płyta DVD zawiera spektakl „Portki” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 47 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...
    30 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.