Nowy Targ
Zaproszenia
XVIII Finał WOŚP 2010
Niedziela, 10 stycznia 2010 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
10 stycznia 2010 roku organizatorzy zapraszają na XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gramy dla dzieci z chorobami onkologicznymi.
Sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu – wstęp wolny, początek godz. 12.00. Szczegóły na plakacie.
Serdecznie zapraszamy do udziału w licytacji o godz. 15.40 oraz 18.20. Poniżej zamieszczamy zdjęcia przeznaczonych na aukcję przedmiotów.
Zobacz w naszym sklepie:
- Bransoletka "Czerwona"
Bransoletka "Czerwona" Obwód 21 cm. Materiały: Szkło i srebro. Zapięcie szufladkowe. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz. 55 zł - Naszyjnik "Cukierkowy"
Naszyjnik z kulek agaru oraz koralików szkła Weneckiego - vintage. Obwód 50 cm. 65 zł - Falkon szklany II
Falkon szklany w postaci cylindra z lekko wklęsłymi ścianami, z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 35 cm, średnica 14 cm. 170 zł



