Nowy Targ
Zaproszenia
XVIII Finał WOŚP 2010
Niedziela, 10 stycznia 2010 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
10 stycznia 2010 roku organizatorzy zapraszają na XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gramy dla dzieci z chorobami onkologicznymi.
Sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu – wstęp wolny, początek godz. 12.00. Szczegóły na plakacie.
Serdecznie zapraszamy do udziału w licytacji o godz. 15.40 oraz 18.20. Poniżej zamieszczamy zdjęcia przeznaczonych na aukcję przedmiotów.
Zobacz w naszym sklepie:
- „Baby i Dezerterzy”
Płyta DVD zawiera spektakl „Baby i dezerterzy” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej (57 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka działający...40 zł - „Zatraceniec”
Płyta DVD zawiera spektakl „Zatraceniec” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 54 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...40 zł - Magnes Folk na lodówkę VII
Magnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...7 zł



