PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Zaproszenia

Spektakl „Historia zaginionego papierka”

Wtorek, 19 stycznia 2010 r.
Autor: AKS

Spektakl „Historia zaginionego papierka”Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu zaprasza dzieci i rodziców w dniu 19 stycznia (wtorek) o godz. 10.30 do sali widowiskowej MOK na spektakl „Historia zaginionego papierka”.


Wstęp wolny.

"Za siedmioma górami, za siedmioma lasami, za siedmioma rwącymi i wielkimi rzekami.... jest królestwo, w którym wszyscy żyją długo i szczęśliwie"…

…Niestety nie jest to początek naszej bajki. Trójka naszych bohaterów mieszka w mieście - przynajmniej od pewnego czasu. Jednak nie da się powiedzieć, że będą żyć długo i szczęśliwie. Miasto zbliża się bowiem ku wielkiej zagładzie. Jest tu ciemno, ponieważ zamiast powietrza, mieszkańców otaczają spaliny z rur wydechowych samochodów i kominów. Ludzie chodzą smutni, rozdrażnieni i zdenerwowani. Każdy z nich się gdzieś spieszy do pracy, szkoły, na spotkanie. Każdy z nich „biega za pieniędzmi”. W tym niemiłym miejscu trójka przyjaciół - popularnie nazywanych Śmietkami, próbuje odnaleźć tajemnicze zaklęcie, które może ocalić miasto i bezmyślnych ludzi - poszukują zaginionego skryptu - Papierka, na którym pradawny ojciec świat i matka ziemia napisali 10 ponadczasowych zasad - jak dbać o swoje otoczenie. Tylko wykonując tych dziesięć czynności w kolejności podanej przez arcywielkich można obudzić ludzi z ich letargu i zmobilizować do działania. Czy uda się odnaleźć skrypt? Czy nasi bohaterowie poradzą sobie z piętrzącymi się na każdym kroku problemami? Czy ich przyjaźń przetrwa próbę?

Zobacz w naszym sklepie:

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.