Nowy Targ
Zaproszenia
Koncert Kolęd Chóru "Gorce" i Chóru "Karmel" ze Słowacji
Sobota, 30 stycznia 2010 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Burmistrz Miasta Nowego Targu, Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu i Miejski Nauczycielski Chór „Gorce” zapraszają na Koncert Kolęd „Witaj gwiazdko złota”, który odbędzie się w dniu 30 stycznia (sobota) o godz. 17.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu.
Wstęp wolny.
W programie:
Katarzyna Wiwer - Monita (sopran) artystka scen krakowskich
Chór „Karmel” ze Stropkowa (Słowacja) pod dyrekcją Andrieja Nabożnego
Miejski Nauczycielski Chór „Gorce” pod dyrekcją Janiny Glińskiej
Agnieszka Derebas – akompaniament
Wspólne śpiewanie kolęd z publicznością.
Zobacz w naszym sklepie:
- Ludowe etui na tablet VI
Ludowe etui z ciemno-szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm. 60 zł - Podkładki korkowe Folk
Podkładki korkowe pod kubki z autorskim wzorem w stylu folk, zainspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Czarno - biały design z pewnością...25 zł - Aniołek duży IV
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa. 16 zł



