Nowy Targ
Zaproszenia
Koncert Kolęd Chóru "Gorce" i Chóru "Karmel" ze Słowacji
Sobota, 30 stycznia 2010 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Burmistrz Miasta Nowego Targu, Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu i Miejski Nauczycielski Chór „Gorce” zapraszają na Koncert Kolęd „Witaj gwiazdko złota”, który odbędzie się w dniu 30 stycznia (sobota) o godz. 17.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu.
Wstęp wolny.
W programie:
Katarzyna Wiwer - Monita (sopran) artystka scen krakowskich
Chór „Karmel” ze Stropkowa (Słowacja) pod dyrekcją Andrieja Nabożnego
Miejski Nauczycielski Chór „Gorce” pod dyrekcją Janiny Glińskiej
Agnieszka Derebas – akompaniament
Wspólne śpiewanie kolęd z publicznością.
Zobacz w naszym sklepie:
- Słownik biograficzny "Podhalanie" tom I
Ludzie kultury i sportu, dziennikarze, duchowni i samorządowcy - kilkaset osób znalazło się w tomie I Słownika biograficznego "Podhalanie". Słownik biograficzny...70 zł - Ludowe etui na telefon II
Ludowe etui z szarego filcu, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. telefonu komórkowego. Wymiary: szerokość 9 cm, długość 14,5 cm 25 zł - Podkładki korkowe Folk
Podkładki korkowe pod kubki z autorskim wzorem w stylu folk, zainspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Czarno - biały design z pewnością...25 zł



