PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Zaproszenia

Koncert QUITE LOUD GOSPEL BAND

Sobota, 8 maja 2010 r.
Autor: AKS

Koncert QUITE LOUD GOSPEL BANDW najbliższą sobotę (8.05) o godz.20:00 w DOBRYM CLUBIE w Nowym Targu odbędzie sie koncert QUITE LOUD GOSPEL BAND.


Zespół QUITE LOUD GOSPEL BAND wykonuje nowoczesną Gospel, która czerpie z najnowszych trendów muzyki rozrywkowej (słychać wpływy R&B, hip hop, neo-soul).
Solistka Diana Droździel to wszechstronna solistka, dyrygentka, instruktorka i aranżer wokalny Gospel. Swoje umiejętności szkoliła na licznych warsztatach wokalnych i dyrygenckich oraz w bezpośredniej współpracy z uznanymi wykonawcami i dyrygentami takimi jak Karen Gibson, Colin Vassell czy Wayne Ellington. Z równą swobodą porusza się w gatunkach wykonywanych zwykle przez czarnoskórych wokalistów - takich jak funk czy blues, jak i w lirycznych utworach zbliżonych do brzmień klasycznych.
Wraz z wokalistką na scenie wystąpią muzycy (instr. klawiszowe, gitara basowa, perkusja) absolwenci AM w Katowicach wydziału jazzu i Muz. Rozrywkowej. Członkowie zespołu do tej pory brali udział w kilkudziesięciu krajowych i międzynarodowych warsztatach Gospel. Mieli możliwość współpracować z instruktorami oraz wykonawcami muz. Gospel m.in. Wayne Ellingrton, Peter Francis, Ruth Lynch, Marc Beswick, Howard Francis, Colin Vassell. Muzycy mają na swoim koncie wieloletnią współpracę z polskimi chórami Gospel (KGC, Joyful Voice), z którymi zagrali liczne koncerty oraz odbyli kilka zagranicznych tras koncertowych (m.in. Dania, Niemcy, Czechy).
Fascynacja tym gatunkiem zainspirowała muzykow do stworzenia zespołu, który może grać nie tylko w dużych salach koncertowych czy kościołach, lecz również w klubach muzycznych.

8 MAJA godz.20:00
DOBRY CLUB - salka przy kościele św Katarzyny ul. Kościelna
WSTĘP WOLNY

Zobacz w naszym sklepie:
  • Słownik biograficzny "Podhalanie" tom ISłownik biograficzny "Podhalanie" tom ILudzie kultury i sportu, dziennikarze, duchowni i samorządowcy - kilkaset osób znalazło się w tomie I Słownika biograficznego "Podhalanie". Słownik biograficzny...
    70 zł
  • „Portki”„Portki”Płyta DVD zawiera spektakl „Portki” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 47 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...
    30 zł
  • Grafika Folk w ramce XIIIGrafika Folk w ramce XIIIGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.