PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Zaproszenia

Koncert QUITE LOUD GOSPEL BAND

Sobota, 8 maja 2010 r.
Autor: AKS

Koncert QUITE LOUD GOSPEL BANDW najbliższą sobotę (8.05) o godz.20:00 w DOBRYM CLUBIE w Nowym Targu odbędzie sie koncert QUITE LOUD GOSPEL BAND.


Zespół QUITE LOUD GOSPEL BAND wykonuje nowoczesną Gospel, która czerpie z najnowszych trendów muzyki rozrywkowej (słychać wpływy R&B, hip hop, neo-soul).
Solistka Diana Droździel to wszechstronna solistka, dyrygentka, instruktorka i aranżer wokalny Gospel. Swoje umiejętności szkoliła na licznych warsztatach wokalnych i dyrygenckich oraz w bezpośredniej współpracy z uznanymi wykonawcami i dyrygentami takimi jak Karen Gibson, Colin Vassell czy Wayne Ellington. Z równą swobodą porusza się w gatunkach wykonywanych zwykle przez czarnoskórych wokalistów - takich jak funk czy blues, jak i w lirycznych utworach zbliżonych do brzmień klasycznych.
Wraz z wokalistką na scenie wystąpią muzycy (instr. klawiszowe, gitara basowa, perkusja) absolwenci AM w Katowicach wydziału jazzu i Muz. Rozrywkowej. Członkowie zespołu do tej pory brali udział w kilkudziesięciu krajowych i międzynarodowych warsztatach Gospel. Mieli możliwość współpracować z instruktorami oraz wykonawcami muz. Gospel m.in. Wayne Ellingrton, Peter Francis, Ruth Lynch, Marc Beswick, Howard Francis, Colin Vassell. Muzycy mają na swoim koncie wieloletnią współpracę z polskimi chórami Gospel (KGC, Joyful Voice), z którymi zagrali liczne koncerty oraz odbyli kilka zagranicznych tras koncertowych (m.in. Dania, Niemcy, Czechy).
Fascynacja tym gatunkiem zainspirowała muzykow do stworzenia zespołu, który może grać nie tylko w dużych salach koncertowych czy kościołach, lecz również w klubach muzycznych.

8 MAJA godz.20:00
DOBRY CLUB - salka przy kościele św Katarzyny ul. Kościelna
WSTĘP WOLNY

Zobacz w naszym sklepie:
  • Bańka choinkowa IIBańka choinkowa IIBańka choinkowa (plastik) obleczona ręcznie wykonanym materiałem, ze wstążeczką i sznureczkiem. Obwód ok. 26 cm.
    10 zł
  • Magnes Folk na lodówkę XIMagnes Folk na lodówkę XIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Spinka góralska ISpinka góralska IMetalowa spinka góralska w kolorze srebrnym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7,5 cm, długość (z przekolacem) 19,5 cm.
    170 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.