Nowy Targ
Zaproszenia
„A w sercu ciągle maj”
Sobota, 22 maja 2010 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
„A w sercu ciągle maj” to tytuł spotkania promującego aktywność osób 55+ organizowanego przez Uniwersytet Trzeciego Wieku w Nowym Targu, które odbędzie się w sobotę 22 maja o godz. 18.00 w sali widowiskowej MOK.
Wstęp wolny. Zapraszamy.
Zobacz w naszym sklepie:
- Wisiorek "Trójeczka"
Wisiorek z trzema koralikami w groszki. Obwód 76 cm. 50 zł - Ludowe etui na tablet IV
Ludowe etui z szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm. 60 zł - Kamizelka
Kamizelka dla małego dziecka (4-5 letnie) z cienkiego sukna, z haftowanymi motywami ludowymi, w kolorze kremowym. Długość ok. 33 cm. Szerokość ok. 31 cm. 80 zł



