Nowy Targ
Zaproszenia
Wernisaż ogólnopolskiego pleneru rzeźbiarskiego „USIĄDŹ W MIEŚCIE”
Sobota, 3 lipca 2010 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
MOK oraz uczestnicy pleneru zapraszają na wernisaż ogólnopolskiego pleneru rzeźbiarskiego „USIĄDŹ W MIEŚCIE” w dniu 3 lipca (sobota) o godz. 16.00.
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu. Wstęp wolny.
Zobacz w naszym sklepie:
- Torebka filcowa XV
Okrągła torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki. Obwód ok. 57 cm Wysokość ok.20 cm Wysokość z...60 zł - Korale folkowe I
Korale folkowe wykonane z zielonego tybetu i żółtej włóczki. Zawiązywane. Długość całości 106 cm. 70 zł - Wisiorek "Ogródek 2"
Wisiorek, z sukna, filcu i cekin. Średnica zawieszki 4,8 cm. Obw. 70 cm. 30 zł
Galerie zdjęć:



