Nowy Targ
Zaproszenia
Oglądając się za siebie – wystawa malarstwa
Sobota, 16 października 2010 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu zaprasza na wystawę malarstwa Anny Dziubas „Oglądając się za siebie” w dniu 16 października o godz. 17.00 do holu głównego MOK. Wstęp wolny.
Zobacz w naszym sklepie:
- Grafika Folk w ramce II
Grafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...55 zł - Aniołek duży III
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa. 16 zł - Komplet "Droga Mleczna"
Elegancki komplet, naszyjnik z wisiorkiem, kolczyki oraz bransoletka. Nadaje się do na wieczór, do sukienki, do białej, czarnej bluzki. Może być kompletem ślubnym...260 zł



