Nowy Targ
Zaproszenia
Oglądając się za siebie – wystawa malarstwa
Sobota, 16 października 2010 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu zaprasza na wystawę malarstwa Anny Dziubas „Oglądając się za siebie” w dniu 16 października o godz. 17.00 do holu głównego MOK. Wstęp wolny.
Zobacz w naszym sklepie:
- Aniołek duży V
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa. 16 zł - Ludowe etui na telefon II
Ludowe etui z szarego filcu, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. telefonu komórkowego. Wymiary: szerokość 9 cm, długość 14,5 cm 25 zł - BALLADA O ŚMIERCI JANOSIKA - Trebunie Tutki
Tradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. Na płycie CD AUDIO występują: Krzysztof Trebunia-Tutka, Andrzej Polak, Anna Trebunia-Tutka, Wojciech...40 zł



